Alaşehir Tariş’te Yeni Devir! 36 yıllık başkan seçimi kaybetti…

  Alaşehir Tariş’te Yeni Devir! 36 yıllık başkan seçimi kaybetti…

  Manisa Alaşehir'de TARİŞ 19 Nolu Alaşehir Üzüm Tarım Satış Kooperatifi başkanlık seçimini gerçekleştirdi. Seçim ile birlikte Alaşehir Tariş'te yeni bir isimle yeni bir devir başladı...

  ABONE OL
  1 Aralık 2023 15:00
  Alaşehir Tariş’te Yeni Devir! 36 yıllık başkan seçimi kaybetti…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL
             

  Alaşehir’de 36 yıllık başkan seçimi kaybetti

  Manisa’nın Alaşehir ilçesinde TARİŞ 19 Nolu Alaşehir Üzüm Tarım Satış Kooperatifinin başkanı Ali Rıza Türker 36 yıldır görevini sürdürmekteydi.
  TARİŞ 19 Nolu Alaşehir Üzüm Tarım Satış Kooperatifi olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Alaşehir Tariş için yeni dönem başkanı adayları Ferhat Şen, Adnan Özdişçi ve 36 yıldır görev başında olan mevcut başkan Ali Rıza Türker’di.

  taris-genelkurul

  Alaşehir Tariş’te Yeni Devir

  3 adayın yarıştığı kongrede bin 449 kayıtlı üyeden bin 314 üye sandık başında oy kullandı. Adayların oy sayıları şu şekildeydi;

  • Adnan Özdişçi 74 oy
  • Ali Rıza Türker 432 oy
  • Ferhat Şen ise 798 oy
  • 10 geçersiz oy
  ferhat-sen

  Tariş’te Ferhat Şenli Dönem

  Seçim sonuçlarıyla birlikte kooperatifin 36 yıldır başkanlığını yürüten Ali Rıza Türker, Emekli bankacı Ferhat Şen’e görevini devretti.

  Ferhat Şen‘in yönetim kuru üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Ahmet Adak, Muhterem Aydın, Mustafa Karaca ve Muharrem Erel.

  ali-rıza-turker-taris
  MANİSA’NIN ALAŞEHİR İLÇESİNDE TARİŞ 19 NOLU ALAŞEHİR ÜZÜM TARIM SATIŞ KOOPERATİFİNİN 36 YILLIK BAŞKANI ALİ RIZA TÜRKER GİRDİĞİ SEÇİMDEN YENİK AYRILDI. (İHA/MANİSA-İHA) Manisa’nın Alaşehir ilçesinde TARİŞ 19 Nolu Alaşehir Üzüm Tarım Satış Kooperatifinin 36 yıllık başkanı Ali Rıza Türker girdiği seçimden yenik ayrıldı.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.