İkinci dönemine de Kur’an-ı Kerim’i öperek başladı | Öküzcüoğlu, mazbatasını aldı
  • Alaşehir Post
  • Genel
  • İkinci dönemine de Kur’an-ı Kerim’i öperek başladı | Öküzcüoğlu, mazbatasını aldı

  İkinci dönemine de Kur’an-ı Kerim’i öperek başladı | Öküzcüoğlu, mazbatasını aldı

  ABONE OL
  5 Nisan 2024 12:19
  İkinci dönemine de Kur’an-ı Kerim’i öperek başladı | Öküzcüoğlu, mazbatasını aldı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  İkinci dönemine de Kur’an-ı Kerim’i öperek başladı. Alaşehir’de ikinci kez Belediye Başkanı olarak seçilen Başkan Öküzcüoğlu, Sevgi Yolu üzerinde bulunan CHP Lokaline geldiğinde sloganlarla karşılandı. Başkan Öküzcüoğlu, seçim süresi boyunca kendisiyle beraber çalışan partililere teşekkür etti.

  Kur'an-ı Kerim

  Çoşkulu bir kalabalıkla sloganlar eşliğinde Sevgi Yolu- Cumhuriyet Meydanı üzerinden İlçe Seçim Kuruluna gelen Öküzcoğlu belediye meclisi üyeleri ile birlikte mazbatasını aldı. Daha sonra Alaşehir Belediyesi önüne gelerek coşkulu kalabalığa teşekkür eden Ahmet Öküzcüoğlu, “Hep birlikte bir tekne yolculuğuna çıktık.

  Fırtınalı havaları, dalgaları beraber açtık ve ben size demiştim, okyanusta gemiyi batırmadık, dingin sularda gemiyi limana yanaştıracağız, demiştim. Hep beraber bu mutluluğu yakaladık.İşte o gemi bugün, bu limana yanaştı. Hep beraberiz.

  Kur'an-ı Kerim

  Benim için sahalarda koşturdunuz, bize güvenen bir çok insan sahada çalıştı. İşte o dip dalgasını, Tusunami haline getirdiniz, bu kaptanı bu limana demirlettiniz Hepinize teşekkür ediyorum. Bana oy versin vermesin, herkesi kucaklarım, bu belediye herkesin belediyesi olacak. Bu belediyemiz güçlü olacak, yine hikayeler yazacağız. Haddini bilen, hakkını bilen başkan olacağım.” dedi.

  Kur'an-ı Kerim

  Bayrak ve Kur’an-ı Kerim verildi

  Alaşehir CHP İlçe Başkan vekili Mehmet Kayacık Başkan Öküzcüoğlu’na Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim verdi. Başkan Ahmet Öküzcüoğlu, “Bu şanlı Türk bayrağını öperek teslim alıyorum, bu bayrağın bu göklerde dalgalanması için kanımın son damlasına kadar, son nefesime kadar savaşacağım.

  Kur'an-ı Kerim

  Bu kutsal kitabın bize ön gördüğü şekilde dinimizin tüm değerlerine sahip çıkacağım, haddini bilen hakkını bilen bir başkan olacağım.” diye konuştu.

  Kur'an-ı Kerim

  Kutlama törenlerine katılan vatandaşlarla halk oyunları oynayan başkan, tüm katılımcılara teşekkür etti.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.