Alaşehir çiçeklendi! | Öküzcüoğlu elleriyle çiçek dikti…

  Alaşehir çiçeklendi! | Öküzcüoğlu elleriyle çiçek dikti…

  Manisa'nın Alaşehir ilçesi renk renk çiçeklerle süslendi... Alaşehir çiçek dikim çalışmasına katılan Başkan Öküzcüoğlu minik öğrencilerle birlikte çiçek ekti.

  ABONE OL
  7 Aralık 2023 22:06
  Alaşehir çiçeklendi! | Öküzcüoğlu elleriyle çiçek dikti…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Alaşehir çiçeklendi

  Manisa’nın Alaşehir ilçesine çiçek dikim çalışmaları devam ediyor. Ekilen çiçekler şehrin güzelliğine dört bir yanını güzelleştirirken bu çiçek dikim çalışmalarına Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da katıldı. Minik öğrencilerle birlikte çiçek dikimine destek verdi.

  alasehir-sehit-onu-ramazan-bayram

  Manisa’nın Alaşehir ilçesi renk renk çiçeklerle süslendi. Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, “Alaşehir güzelliğine güzellik katıyor” diyerek, Şehit Onur Ramazan Bayram Parkı’nda anaokulu öğrencileriyle birlikte çiçek dikti.

  cengiz-ergun-cicek-dikti03

  Başkan Öküzcüoğlu elleriyle çiçek dikti

  Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, “Alaşehir’imize yeni kazandırmış olduğumuz Şehit Onur Ramazan Bayram Parkına, Gül Çiçek Hatun Anaokulu öğrencileriyle birlikte çiçek diktik. Kendi seramızda yetiştirdiğimiz mevsimlik çiçekleri öğrencilerimizle birlikte dikerek, onlara hem uygulamalı eğitim verilmesine hem de doğayı sevmelerine destek verdik.” dedi.

  cengiz-ergun-cicek-dikti

  Öküzcüoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Öğrencilerle yaparak ve yaşayarak eğitim yaptık. Çocuklar toprakla temas ederek, çiçek diktiler, enerjilerini attılar. Bizde şehrimizin güzelleşmesine destek verdikleri için mutlu olduk. Keyifli zaman geçirdik. Emeği geçen eğitimcilerimize teşekkür ediyoruz.”

  “Fidanları kendimiz yetiştiriyoruz”

  Alaşehir’in daha da güzelleşmesi için ellerinden geleni yaptıklarını anlatan Başkan Öküzcüoğlu, “Alaşehir Belediyesi olarak kendi seramızda yetiştirdiğimiz 78 bin mevsimlik çiçeğimizi toprakla buluşturduk.

  alasehir-ciceklendi

  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ile şehir genelinde bulunan mahalleler ve kavşaklar olmak üzere 11 farklı alanda peyzaj düzenleme ve çiçek dikimi gerçekleştirdik. Şehrimiz renk renk çiçeklerle mis gibi çiçek kokularıyla güzelleşti.” diye konuştu.

  alasehir-cicek

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.