Alaşehir Manisa Tren Saatleri 2024: Seferler ve Fiyatları

  Alaşehir Manisa Tren Saatleri 2024: Seferler ve Fiyatları

  ABONE OL
  19 Aralık 2023 00:13
  Alaşehir Manisa Tren Saatleri 2024: Seferler ve Fiyatları
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Alaşehir Manisa tren saatleri 2024 yılında güncellendi! Bölge halkının yoğun olarak kullandığı TCDD trenleri, günde 2 sefer olmak üzere hareket ediyor. Alaşehir tren saatleri içerisinde Manisa gidiş – geliş saatlerini sizler için inceledik.

  Manisa Alaşehir tren saatleri de geliş yönü için benzerlik gösteriyor. Yaklaşık 2 saat süren yolculuk için tam olarak 17 durak belirlenmiştir. Tren yolculuğu yapacak olan kişiler için tüm detayları inceledik. Ek olarak Alaşehir Manisa tren fiyatları bilgilerini de bulabileceksiniz. İşte detaylar…

  Alaşehir’den Manisa’ya Tren Saatleri Güncellendi!

  Alaşehir'den Manisa'ya Tren Saatleri
  Alaşehir’den Manisa’ya Tren Saatleri

  Yeni yıla yaklaşırken TCDD tarafından yapılan düzenlemeye göre Alaşehir Manisa tren saatlerinde değişikliğe gidildi. Güncel saatler, kış mevsimine uygun olarak düzenlenirken, aynı zamanda Manisa’dan geliş yönü için de saatler değişti. Alaşehir’den Manisa’ya tren saatlerini sizler için inceliyoruz!

  Alaşehir Manisa tren seferleri, bölge halkı için oldukça önemlidir. İlçeden şehir merkezine giden kişi sayısı sürekli artışta olduğundan dolayı tren seferlerinin ayrı bir önemi bulunuyor. Aynı şekilde Manisa’dan Alaşehir’e tren saatleri de bu nedenle çokça önemlidir. Güncel saatleri sizler için inceledik…

  Öneri kategori: Asayiş haberlerinden hemen haberdar olun!

  Alaşehir Manisa Tren Saatleri 2024: Güncel!

  Alaşehir Manisa arası yolculuk için belirlenen tren saatleri, günde 2 sefer olacak şekilde düzenlenmiştir. Alaşehir’den Manisa’ya tren saatlerini merak ediyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

  Alaşehir Manisa tren saatleri 2024 yılında güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  KalkışVarışSaat
  AlaşehirManisa15.00
  AlaşehirManisa17.10
  Alaşehir’den Manisa’ya Tren Saatleri 2024

  Alaşehir tren saatleri 2024 için Manisa varışlı olarak bu şekildedir. Saatlerde herhangi bir değişiklik olması durumunda içeriğin ilgili kısımları güncellenecektir.

  Alaşehir Manisa tren seferleri, geçmişte olduğu gibi günümüzde de günde 2 kere olacak şekilde düzenleniyor. Durak sayısının çok olmasından kaynaklı olarak yolculuğun 2 saat kadar sürdüğünü söyleyebiliriz. Seferlere ve detaylarına daha sonra değineceğiz…

  Manisa’dan Alaşehir’e Tren Saatleri

  Manisa'dan Alaşehir'e Tren Saatleri
  Manisa’dan Alaşehir’e Tren Saatleri

  Alaşehir Manisa tren saatleri kadar dönüş yönü için de saatler merak edilmektedir. Benzer şekilde Manisa’dan Alaşehir’e tren saatleri de günde 2 kere olacak şekilde düzenlenmiştir. Yapılan güncellemeyle beraber saatlerin kış mevsimine uyarlandığını söyleyebiliriz.

  Manisa Alaşehir tren saatleri 2024 yılında şu şekildedir:

  KalkışVarışSaat
  ManisaAlaşehir18.10
  ManisaAlaşehir19.35
  Manisa Alaşehir Tren Saatleri

  Alaşehir Manisa tren saatleri 2024 yılında Manisa’dan geliş için bu şekildedir. Yolculuk süreleri, bilet fiyatları, duraklar ve diğer tüm detaylar her iki yön için de aynıdır. Sadece saat farklılıkları bulunmaktadır.

  TCDD’nin bölgesel tren seferleri arasında yer alan Alaşehir – Manisa tren seferi saatleri, her gün için aynıdır. Yani günler arasında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Bilet satın alacaklar için fiyat bilgilerine de yer vereceğiz…

  Öneri içerik: Manisa Meşhur Yemekleri

  Alaşehir Manisa Tren Seferleri ve Saatleri

  Alaşehir’den Manisa’ya yapacağınız tren yolculuğunda toplamda 17 istasyonda duruluyor. Sefer sayısı günde 2 kere olacak şekilde düzenlenir ve yolculuk ortalama 2 saat sürer. Yolculuğun biraz uzun sürmesinin sebebi durak sayılarının çok olmasıdır. Alaşehir’den Manisa’ya tren saatleri ve durakları 15:00 seferi için şu şekildedir:

  DurakSaat
  Alaşehir15.00
  Akkeçili Durağı15:05
  Piyadeler15:10
  Yeniköy D15:15
  Kavaklıdere15:19
  Köseali15:25
  Yeşilkavak15:29
  Kabazlı15:33
  Gümüşçayı15:38
  Salihli15:44
  Sart15:51
  Yaraşlı15:56
  Ahmetli16:01
  Urganllı16:10
  Turgutlu16:22
  Çobanisa16:35
  Manisa16:49
  Manisa Alaşehir Tren Saatleri ve Durakları

  NOT: Sefer saati baz alınarak tahmini verilerle paylaşılmıştır. Duraklara varış saati sefere göre değişebilecektir. Ek olarak belirtilen duraklar, tüm seferler için geçerlidir.

  Öneri içerik: Manisa Gezilecek Tarihi Yerler

  Alaşehir Manisa Tren Fiyatları

  Manisa Alaşehir Tren Saatleri
  Manisa Alaşehir Tren Saatleri

  Alaşehir Manisa tren saatleri 2024 yılında bu şekildeydi. TCDD tarafından belirlenen saatlerde herhangi bir değişiklik yapılması durumunda, güncel bilgileri Alaşehir Post farkıyla elde edebilirsiniz. Son olarak Alaşehir Manisa tren fiyatlarını inceleyelim.

  Alaşehir Manisa tren fiyatları 2024 yılında, geçmiş yıllara benzer şekilde tüm seferler için aynı olacak şekilde düzenlenmiştir. Güncel fiyat bilgilerini ise şu şekilde aktarabiliriz…

  Alaşehir-Manisa tren fiyatları güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Alaşehir – Manisa ve Manisa – Alaşehir arasında yapılan tüm tren seferleri için belirlenen ücret 85 TL’dir.

  Alaşehir Manisa tren saatleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi, tavsiyelerinizi ve görüşlerinizi bizimle yorumlar bölümünden paylaşın, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.