Alaşehirli Çiftçilere ÇKS Uyarısı | Son başvuruyu kaçırmayın!

  Alaşehirli Çiftçilere ÇKS Uyarısı | Son başvuruyu kaçırmayın!

  ABONE OL
  25 Aralık 2023 14:35
  Alaşehirli Çiftçilere ÇKS Uyarısı | Son başvuruyu kaçırmayın!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  ÇKS için tüm çiftçilere ÇKS başvurularının 2 Ocak 2024 tarihinde sona ereceği ve çiftçilerin mağdur olmamaları için başvurularını yapmaları konusunda mesajla bilgilendirme yaptı. Alaşehirli Çiftçilere ÇKS Uyarısı yapıldı.

  Alaşehirli Çiftçilere

  Süre uyarısı

   Alaşehir İlçe Tarım ve Otman Müdürlüğü  Ziraat Mühendisi Ferdi Kaçan “Her yıl yenilenen ÇKS başvuruları için , süre 02  Ocak 2024 günü sona erecektir. Bu konuda İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz tarafından tüm çiftçilerimize bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. ÇKS sahibi çiftçilerimizin kredi kıllanmaları, gübre, mazot desteğinden yararlanabilmeleri için süre bitmeden ÇKS yaptırmaları gerekiyor “dedi.

  Alaşehirli Çiftçilere

  Mağduriyet yaşanmasın

  İl Tarım Orman Müdürlüğümüz 2024 üretim yalına ait ÇKS başvuruları devam etmektedir. ÇKS yönetmelik değişikliği ile mülkiyet ve miras sorunu olan üreticilerimiz, Taahhütname (Ek-5) ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurularınızı E-Devlet üzerinden veya İlce Müdürlüklerimizden yapabilirsiniz. Henüz kaydını yaptırmayan çiftçilerimizin mağduriyet yaşamamaları için 02 Ocak 2024 tarihine kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

  Alaşehirli Çiftçilere

  Ayrıca Intikali yapilmamis araziler de Taahhütname ile ÇKS’ye kaydedilebilmektedir. Diyerek çiftçilerimiz bilgilendirilmektedir. Tüm çiftçilerimizin mağduriyet yaşamamaları için mutlaka ÇKS  yaptırmaları gerekir , dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.