Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi | Çocuklar final oyununda eğlendi
  • Alaşehir Post
  • Eğitim
  • Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi | Çocuklar final oyununda eğlendi

  Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi | Çocuklar final oyununda eğlendi

  ABONE OL
  5 Şubat 2024 15:29
  Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi | Çocuklar final oyununda eğlendi
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Alaşehirli çocuklar tatilde doyasıya eğlendi. Alaşehir Belediyesi 2023-2024 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatilinde çocukları unutmayarak, tatil süresince çocuklara özel etkinlikler düzenledi. Yarıyıl tatilinde çocuklar için yapılan etkinliklerde, yaklaşık 5 bin çocuk etkinliklere katılarak tatilde doyasıya eğlendi.

  alaşehir

  Yüz boyama, tiyatro gösterimi, Bubble Show, Onur Erol Konseri, etkinlik atölyesi, Pandomim gibi bir çok aktivitenin yer aldığı etkinlikler Yeşilyurt, Killik, Piyadeler, Kavaklıdere, Uluderbent gibi büyük mahallelerde çocuklarla buluşurken, etkinliklerin finali Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezinde Onur Erol konseriyle gerçekleştirildi.

  alaşehir

  Onur Erol konserinde çocuklar hem sanatçıya eşlik ederken hem de doyasıya eğlenme fırsatı buldu. Konsere katılan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu da çocuklarla sohbet ederek, istek ve dileklerini dinledi. Çocuklar da Başkan Öküzcüoğlu’na teşekkür etti.

  alaşehir

  Başkan Öküzcüoğlu, “Belediyemiz kültür ve sanat etkinlikleri bünyesinde yarıyıl tatilinde çocuklarımızı unutmadık. Onlara kültür, sanat, tiyatro ve sinema gibi değişik alanlarda etkinlikler düzenledik.

  alaşehir

  Çocuklarımız etkinliklerle hem eğlensinler hem de kıymetli zamanlarını en iyi şekilde değerlendirsinler istedik. Biz çocuklarımızın daha bilgili ve donanımlı olmasını istiyoruz. Sosyal aktivitelerle onların sosyalleşmesini istiyoruz.

  alaşehir

  Çocuklarımızın küçük yaşlarda toplum içerisine girmesini, toplumda söz alarak fikirlerini söyleyebilmelerini amaçlıyoruz. ‘Mutlu çocuk, mutlu şehir’ parolasıyla başlattığımız çocuk etkinliklerimiz aralıksız olarak devam edecek. Her şey çocuklarımız için.” dedi.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.