2024 Model Uçak Şampiyonası Manisa’da! Alaşehir bu yılın şampiyonuydu…

  2024 Model Uçak Şampiyonası Manisa’da! Alaşehir bu yılın şampiyonuydu…

  2022-2023 sezonunda Türkiye Şampiyonu olan Alaşehir Borsa İstanbul MTAL Model Uçak Takımı desteklerinden dolayı Başkan Öküzcüoğlu'nu ziyaret etti. Önümüzdeki yıl Manisa'da yapılacak olan model uçak şampiyonası hedeflerinden bahsettiler.

  ABONE OL
  8 Aralık 2023 10:42
  2024 Model Uçak Şampiyonası Manisa’da! Alaşehir bu yılın şampiyonuydu…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Şampiyonlardan Öküzcüoğlu’na Ziyaret

  Model Uçak ve Model Roket Türkiye Şampiyonasında, 2022-2023 sezonunda Türkiye Şampiyonu olan Alaşehir Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Model Uçak Takımı desteklerinden dolayı Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ziyaret etti.

  2024’te Manisa’da gerçekeleşecek Model Uçak Şampiyonası hakkında konuşuldu.

  alasehir-model-ucak-sampiyonasi

  Türkiye Hava Sporları Federasyonun 2022-2023 sezonunda yapılan Model Uçak ve Model Roket Türkiye Şampiyonasında, Türkiye Şampiyonu olan Alaşehir Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Model Uçak Takımı başarılarını ve derecelerini paylaşmak için Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

  “Yine Türkiye Şampiyonu Olacağız”

  2022-2023 yılının Türkiye şampiyonu Alaşehir Borsa MTAL, 2024 yılında Manisa’da yapılacak olan şampiyonada hedeflerinin yine Türkiye şampiyonluğu olduğunu belirtti. 

  Şampiyonada turnuvalara destek veren Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’na teşekkür eden şampiyonlar, 2024 yılı şampiyonasının Manisa’da yapılacağını ve yine Türkiye şampiyonu olacaklarını belirtti.

  alasehir-borsa-mtal

  Öküzcüoğlu: “Alaşehir’in gururu oldunuz.”

  Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, şampiyon sporcuları kutlayarak, “Sizler Alaşehir’in gururu oldunuz. İlçemizin tanıtımına katkılar verdiniz. Sizlerle gurur duyuyoruz. Başarılarınızın daim olmasını diliyoruz. Belediye olarak her zaman maddi ve manevi olarak destek olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

  Ziyarette Okul Müdürü Kezban Elçin, Danışman Öğretmen Hasan Ersin ve şampiyon öğrenciler hazır bulundu. Başkan Öküzcüoğlu ziyarete gelen sporculara içerisinde eğitim malzemelerinin bulunduğu birer adet çanta hediye etti. 

  okuzcuoglu-model-ucak-sampiyonasi

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.