DOLAR

32,5156

0.19%
EURO

34,8469

0.33%
ALTIN(gr)

2.490,28

1,15%
BİST 100

9542.68

1,15%
  Fiat 54C Traktör Fiyatı: İkinci El Sahibinden Fiyatlar

  Fiat 54C Traktör Fiyatı: İkinci El Sahibinden Fiyatlar

  ABONE OL
  15 Aralık 2023 11:55
  Fiat 54C Traktör Fiyatı: İkinci El Sahibinden Fiyatlar
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Türkiye’de 1986 senesinde üretimine başlanan Fiat 54C traktör modeli, günümüzde hala çiftçiler tarafından kullanılıyor. Modelin üretimi ise TürkTraktör tarafından gerçekleştirilmiştir. 54C traktör fiyatı ne kadar? İkinci el piyasası doğrultusunda öğreneceksiniz…

  54C traktör fiyatları, ilgili modelin eski olmasından kaynaklı olarak oldukça uygundur. Buna bağlı olarak orijinalliğini korumuş modellerde ise 54C fiyatları biraz daha artış gösterebiliyor. Genel anlamda Fiat 54C traktör teknik özellikleri açısından iyi fiyatlar söz konusudur. Ek olarak 54C Junior fiyatını da aktaracağız. Güçlü çift çeker özelliklere sahip motor gücüyle birlikte Fiat 54C traktör fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

  Fiat 54C Traktör Hakkında

  1986 yılında yerli traktör üretiminin hızlandırılması için TürkTraktör aracılığıyla üretilen 54C traktör modeli, günümüzde hala başarısını koruyor. Türk Fiat adıyla üretilen modelin dönemine göre güçlü özellikler sağlaması ise en büyük avantaj konumundadır. Bu nedenle günümüzde de Fiat 54C traktör fiyatı, sıkça araştırılıyor.

  Traktör modelinin güçlü performans etkisi gösteren özellikleri, tarımsal faaliyetinizdeki en zorlu işleri yapabilmenizi sağlıyor. Ek olarak bahçe ve tarla tipi olmak üzere iki farklı seçeneğinin olması ise faaliyetinize göre tercihte bulunma özgürlüğünü tanımaktadır.

  Öneri içerik: Solis Traktör Fiyatları

  54C Traktör Fiyatı Ne Kadar? Sahibinden Satılık!

  54C Traktör Fiyatları
  54C Traktör Fiyatları

  54C traktör fiyatı, sadece ikinci el piyasasında sahibinden satılık ilanlar aracılığıyla öğrenilebilmektedir. Günümüzde modelin üretimi gerçekleştirilmediği için, sıfır fiyat söz konusu değildir. 54 C traktör sahibinden satılık olarak ne kadar? Sizler için inceledik.

  Türk Fiat 54C traktör fiyatı 2024 yılında ikinci el olarak özelliklere göre değişmekle birlikte güncel haliyle şu şekildedir:

  Fiat Traktör ModeliFiyatı
  Fiat 54C Traktör Fiyatları (1994 Model)375.000 TL
  Türk Fiat 54C Traktör Fiyatı (1992 Model)350.000 TL
  54C Fiyatları (1989)325.000 TL
  Sahibinden Satılık 54C Traktör 2004475.000 TL
  54C Traktör Fiyatları Ne Kadar?

  NOT: Fiat 54C traktör fiyatları ikinci el olarak bu şekildedir. Fiyatlar, satıcılar arasında aracın genel özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Sahibinden ve Arabam benzeri platformlarda piyasa araştırması yapmanız önemlidir.

  Şimdi 54C traktör fiyatı için önemli olan bir başka seçeneğe göz atalım: Junior modelleri…

  Öneri içerik: Traktör Ön Ağırlık Fiyatları

  1- 54C Junior Fiyatları

  Türk Fiat 54C Traktör Fiyatı
  Türk Fiat 54C Traktör Fiyatı

  54C Junior, ilgili modelin ek bazı özellikler sağlayan ve sonradan üretilmiş başka bir modelidir. Üretimine 1986 yılında başlansa da piyasaya sunulması gecikmiştir. Bu modeller, asıl orijinal model olan 54C’ye göre daha düşük özellikler sağlasa da genel çalışma şekli bakımından farklı niteliklere sahiptir.

  Fiat 54C Junior fiyatları 2.el piyasasında aşağıdaki gibidir:

  • 54C traktör fiyatı Junior modeller için üretim yılına göre değişmekle beraber ortalama olarak 400.000 TL civarındadır.

  İlginizi çekebilir: Başak Traktör Fiyat Listesi 2024

  54C Fiyatları Uygun mu?

  54C Traktör Fiyatları
  54C Traktör Fiyatları

  Fiat traktör fiyatları içerisinde en çok araştırılan 54C modeli için fiyat incelemesi yapalım. Günümüzde enflasyon kaynaklı birçok ürüne zam geldiği gibi traktör fiyatına da zam gelmiştir. Özellikle sıfır traktör fiyatlarında yüksek bir artışın söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bunun bilincinde olan kişiler ise 54C traktör fiyatının uygun olup olmadığını araştırıyor.

  Öncelikle ilgili modelin sağlamış olduğu özellikler bakımından üst segment bir traktör olduğunu söyleyebiliriz. Güncel ikinci el fiyatlarının ise ortalama 350.000 TL olması bu nedenle olağan karşılanabilir. Ancak aynı fiyata sıfır traktör modelleri de bulabileceğiniz için özellikleri detaylı olarak incelemeniz gerekiyor. Aracın genel özelliklerini incelediğinizde karşılaştırma yaparak traktör modelleri arasında tercihte bulunabilirsiniz.

  54C traktör fiyatı 2024 yılı koşullarında uygun olarak görülebilir. Çünkü ilgili fiyatlarda sıfır traktör modeli hiç yoktur diyebiliriz. Genel olarak traktör markalarını, modellerini ve özelliklerini detaylı bir şekilde araştırmanız, doğru bir tercih yapma noktasında size yardımcı olacaktır.

  Öneri içerik: Hattat Traktör Fiyat Listesi

  Fiat 54C Traktör Teknik Özellikleri

  Son olarak 54C traktör fiyatı haricinde ilgili modellerin teknik özelliklerinden bahsedelim. 80’li yılların sonlarında üretilen 54C traktör teknik özellikleri nelerdir? Birlikte inceleyelim:

  • Modeller tarla tipi ve bahçe tipi olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirilebilir. Her iki seçeneğin de kendine has özellikleri olduğundan, öncelikle kullanım türünü belirlemeniz gerekiyor.
  • Modelinin adının 54C olmasının nedeni, motor gücünden gelmektedir. Sıkça sorulan 54C kaç beygir sorusuna, 54 HP motor gücüne sahiptir şeklinde yanıt verilebilir.
  • Tente ve kabin tipi olmak üzere iki farklı kabin türü bulunuyor.
  • İlgili modelin vites yapısı ise 2 geri 8 ileri şeklindedir.
  • Silindir sayısı 3 olan modelde ek olarak 4×2 çekiş tipi söylenebilir.

  54C traktör fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Güncel fiyat bilgileri hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar aracılığıyla bize ulaştırın, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.