DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Migros Cin Fiyatları 2024: Gilbey’s, Adalin, Gordon’s Dry

  Migros Cin Fiyatları 2024: Gilbey’s, Adalin, Gordon’s Dry

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 04:34
  Migros Cin Fiyatları 2024: Gilbey’s, Adalin, Gordon’s Dry
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Türkiye yaşanan enflasyondan kaynaklı olarak artan alkol fiyatları içerisinde cin çeşitleri çokça araştırılıyor. Migros cin markaları ve çeşitleri açısından alışveriş yapabileceğiniz en önemli süpermarketler arasında… Migros cin fiyatları 2024’te ne kadar oldu? Güncel fiyatları sizler için derledik…

  Hendricks, Gilbey’s, Gordon, Beefeater gibi markalarla yayınlanan fiyat listesi, düzenli aralıklarla yenileniyor. Cin fiyatları Migros’ta ne kadar? İşte yeni zamlı fiyat listesi…

  Migros Cin Markaları ve Fiyatları

  Migros Cin Fiyatları
  Migros Cin Fiyatları

  Migros’ta cin markaları, oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Fiyatlar ise markaların belirlemiş olduğu tavsiye edilen KDV’li satış tutarı üzerinden tüketiciye yansıtılıyor. Bu bakımdan tekel bayiilere kıyasla Migros’un tavsiye fiyat listesini doğrudan sunduğunu söyleyebiliriz.

  Migros cin markaları ve çeşitleri, markaların 20’lik, 35’lik, 50’lik ve 70’lik gibi seçenekleri itibariyle sağlanmaktadır. Gordon’s Dry, Gilbey’s, Beefeater gibi popüler markaları rahatlıkla bulabileceğiniz gibi, nadir bulunan marka ve çeşitlerini de Migros mağazalarında rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Migros cin fiyatları ise markaların ve Migros’un fiyat stratejilerine göre belirlenir.

  Öneri içerik: Migros Şarap Fiyatları

  Migros Cin Fiyatları 2024: Güncel Fiyat Listesi…

  Migros cin fiyatı, tüketicilerin yakından takip ettiği alkol fiyat listelerinden birisidir. Özellikle tonik ile birlikte sunulan markaların da araştırıldığını görüyoruz. Migros cin tonik fiyatları da bu açıdan oldukça önemlidir. Migros cin alkol fiyatları 2024 yılında KDV ve ÖTV zamları sonrasında yeniden artışa geçti… İşte güncel fiyatlar!

  Migros cin fiyatları 2024 yılında Gordon’s Dry, Gilbey’s gibi pek çok markaya göre aşağıdaki gibidir:

  Migros Cin MarkalarıFiyatları
  Gordon Cin Fiyatı Migros (35’lik)420 TL
  Migros Gordon’s Dry Fiyatları 100’lük1.000 TL
  Adalin Cin Fiyatları 35’lik300 TL
  Gilbey’s Gin Fiyatları 70’lik570 TL
  Tanqueray London Dry Cin Fiyatları 70’lik1.000 TL
  Maestro Cin Fiyatları Premium 50’lik300 TL
  Beefeater 70’lik Cin Fiyatları825 TL
  Hendricks Gin Migros Fiyatı 70’lik (Lunar)1.250 TL
  Migros cin alkol fiyatları ne kadar?

  Migros cin alkol fiyatları güncel olarak tablodaki gibidir. Hendricks, Tanqueray gibi cin markalarının fiyatının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Gordon’s Dry gibi uygun fiyatlı markalar da bulunmaktadır.

  Migros cin fiyatları, genel anlamda diğer marketlere kıyasla çok ucuzdur. Ancak ülkemizde vergi kaynaklı olarak artırılan fiyatlar, direkt olarak zamların cep yakmaya devam etmesini sağlıyor. Bu nedenle Migros’ta cin fiyatları da zamlanarak yükselmiştir.

  Öneri içerik: Volim Fiyatları

  1- Migros Adalin Cin Fiyatı

  Adalin, Türkiye’de hemen her satış noktasında bulunan markalardan birisidir. Migros Adalin cin fiyatları ise genel olarak uygun olmasıyla ön plana çıkıyor. Özellikle Migros 35’lik cin fiyatları açısından Adalin’in oldukça iyi fiyatlar sunduğunu söyleyebiliriz.

  Migros cin fiyatları Adalin markası için aşağıdaki gibidir:

  • Cin Adalin Fiyatı 35’lik Çeşitleri: 300 TL
  • Cin Adalin Fiyatları 70’lik Çeşitler: 560 TL

  Migros cin markaları arasında en fazla araştırılan bir diğer seçeneği değerlendirelim: Gordon’s Dry!

  2- Migros Gordon’s Dry Gin Fiyatları

  Gordon's Dry Gin
  Gordon’s Dry Gin

  Migros 50’lik, 70’lik ve 100’lük cin fiyatları açısından listelerin ön plandaki seçeneklerinden birisi de Gordon’s Dry markasıdır. Cin fiyatları Migros araması için Gordon’s Dry markasını inceleyelim.

  Migros cin fiyatları 2024’te Gordon’s Dry Gin çeşitleri için aşağıdaki gibidir:

  • Gordon’s Dry Cin Fiyatları 35 cl: 420 TL
  • Gordon’s Dry Cin Fiyatı 70 cl: 740 TL
  • Gordon’s Dry Cin Fiyatları 100’lük: 1.000 TL

  Migros’ta cin fiyatları bu şekildeydi. Diğer marka ve çeşitlerini fiziki olarak mağazalardan kontrol ederek öğrenebilir, takip edebilirsiniz. Tabloda yer alan fiyatlar ise Alaşehir Post farkıyla sürekli olarak güncellenecektir.

  Öneri içerik: Migros Efes Bira Fiyatları

  Migros Cin Tonik Fiyatları Zamlandı Mı?

  Migros cin tonik fiyatları, KDV ve ÖTV oranı artışlarından sonra zamlandı! Özellikle cin fiyatlarında %10 – 25 arasında değişen zam oranları söz konusudur. Migros cin fiyatları, markaların belirlemiş olduğu satış fiyatlarına göre yayınlanmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de alkol fiyatlarını ilgilendiren tüm gelişmeler, cin fiyatları için de geçerlidir.

  Migros cin fiyatı zamlandı ve bu zam, tüm markalar ve çeşitler için geçerlidir. Hemen her marka, KDV ve ÖTV artışlarından sonra fiyat listesini güncellemiştir. Yeni yıla yaklaşırken de bazı zamların yapılması beklenmektedir. Gelişmelerden bu sayfa üzerinden haberdar olabilir, takip edebilirsiniz.

  Migros’ta Gin Çeşitleri Nelerdir?

  Migros Cin Fiyatı
  Migros Cin Fiyatı

  Migros cin çeşitleri, genel olarak markaların ürün çeşitlerine göre sağlanmaktadır. Markalar, farklı üretim teknikleriyle kendi ürün skalasını genişletmektedir. Cin tonik çeşitleri, genel olarak üretim tekniklerindeki farklılık, karışımlar ve miktarlar itibariyle sağlanır.

  Migros cin fiyatları ise aşağıdaki çeşitlere göre farklılık gösterebilir. Bazı tercih edilen Migros cin markaları ve çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Gordon’s Dry
  • Gilbey’s
  • Beefeater
  • Adalin Cin
  • Hendricks

  Migros cin fiyatları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar aracılığıyla bize bildirin, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.