DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Migros Şarap Fiyatları 2024: Yeni Zamlı Fiyat Listesi!

  Migros Şarap Fiyatları 2024: Yeni Zamlı Fiyat Listesi!

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 04:30
  Migros Şarap Fiyatları 2024: Yeni Zamlı Fiyat Listesi!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Şarap, insanlığın en eski içeceklerinden birisidir. Migros şarap alışverişi için tercih edilen marketlerin başında geliyor. Migros şarap fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? Güncel zamlı fiyatları sizler için inceledik.

  Migros’ta şarap fiyatları, Kavaklıdere, Rose, Diren gibi markalara ve çeşitlere göre sağlanmaktadır. Ek olarak Migros kırmızı ve beyaz şarap fiyatları açısından da liste içerisinde farklı birçok seçenek sunmaktadır. Şarap fiyatları Migros’ta ne kadar? İşte güncel fiyat listesi!

  Migros Şarap Çeşitleri ve Markaları

  Migros şarap çeşitleri, rose, leyla, kırmızı ve beyaz şarap olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Şarap çeşitleri genel olarak hammadde ve üretim teknikleri itibariyle sağlanmaktadır. Migros’ta şarap çeşitleri ise hemen her markanın tüm ürünlerini kapsayacak şekilde yer alıyor. Migros şarap fiyatları da buradaki çeşitlere göre belirlenir. Temel olarak ise kırmızı ve beyaz şarap çeşitlerine ayrılmaktadır.

  Migros şarap markaları ve çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Buzbağ
  • Diren
  • Kavaklıdere
  • Alçıtepe
  • Sarafin
  • Öküzgözü, Boğazkere
  • DLC
  • Narince

  Şarap fiyatları Migros listesinde genel olarak bu markalar ve çeşitler yer almaktadır. Migros şarap fiyatları ise bu çeşitlere göre değişiklik göstermektedir. Özellikle kırmızı ve beyaz şaraplar arasında fiyat farklılıkları olmasa da Boğazkere, öküzgözü, rose, leyla gibi şarap çeşitlerinde fiyat farklılıkları olabiliyor.

  Öneri içerik: Migros Cin Fiyatları

  Migros Şarap Fiyatları 2024: Kırmızı – Beyaz…

  Migros Şarap Fiyatları
  Migros Şarap Fiyatları

  Türkiye’de alkolden alınan ÖTV ve KDV gibi vergi oranlarındaki artışlar, beraberinde fiyatların artmasını sağladı. Şarap ise zamlardan etkilenen bir diğer içki grubu oldu. Güncel şarap fiyatları Migros’ta, tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden düzenlenmektedir. Buna göre tekel bayilere göre sabit fiyatlar söz konusu olabilir.

  Migros şarap fiyatları 2024’te tüm çeşitler ve markalar için aşağıdaki gibidir:

  Migros Şarap ÇeşitleriFiyatları
  Diren Blush 75’lik Şarap Fiyatları200 TL
  Diren Casual 75 cl Şarap Fiyatı340 TL
  DLC Migros Şarap Fiyatı Shiraz 75 cl225 TL
  Buzbağ Şarap Çeşitleri160 TL
  Boğazkere Öküzgözü Şarap Fiyatı (Kav)310 TL
  Tuğra Şarap Fiyatları 75’lik250 TL
  Migros Sarafin Şarap Fiyat 75 cl300 TL
  Alçıtepe – Kirte Şarap Fiyatları1.075 TL
  Migros şarap fiyatları ne kadar?

  Migros kırmızı şarap fiyatları ve diğer seçenekler, tabloda zamlı olarak yansıtılmıştır. Migros’ta şarap fiyatları, diğer satış noktalarına kıyasla en uygun haliyle raflarla buluşur. Bu nedenle fiyatların düzenli olarak takip edilerek satın alımın gerçekleştirilmesi, bütçe avantajı sağlayacaktır.

  Şimdi kırmızı ve beyaz şarap fiyatını detaylı olarak inceleyelim…

  1- Migros Kırmızı Şarap Fiyatı

  Migros şarap çeşitleri arasında kırmızı şarapların çoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Markaların Boğazkere, öküzgözü gibi pek çok şarap çeşidi bulunmaktadır. Kırmızı şarap ise en fazla araştırılan seçenekler arasında yer alıyor.

  Migros kırmızı şarap fiyatları 2024’te şu şekildedir:

  • Migros Signium Kırmızı Şarap 75’lik: 830 TL
  • Villa Doluca 75’lik Kırmızı Şarap Fiyatları: 225 TL
  • Antik Kırmızı Şarap Fiyatı: 225 TL
  • Buzbağ Kırmızı Şarap Fiyatları 75 cl: 160 TL

  2- Migros Beyaz Şarap Fiyatları

  Migros Beyaz Şarap Fiyatları
  Migros Beyaz Şarap Fiyatları

  Migros beyaz şarap fiyatları ise kırmızı şarap fiyat listesinden çok da farklı değildir. Temel farklılık, markaların ürün kalitesine göre belirlenmektedir. Beyaz şaraplar ise daha çok özel günlerde tercih ediliyor.

  Migros şarap fiyatları beyaz şaraplar için aşağıdaki gibidir:

  • Buzbağ Beyaz Şarap Fiyatları: 160 TL
  • Signium Beyaz Şarap Fiyatı: 830 TL
  • Antik Beyaz Şarap: 225 TL
  • Diren Beyaz Şarap Fiyatları: 340 TL

  Şarap Fiyatları Migros Listesi

  Migros Şarap Çeşitleri ve Fiyatları
  Migros Şarap Çeşitleri ve Fiyatları

  Migros şarap çeşitleri ve fiyatlarını sizler için paylaştık. Buzbağ, Diren, Antika gibi markaların şarap fiyatları Migros’ta çokça merak ediliyordu… Migros’ta fiyatlar, KDV ve ÖTV oranları başta olmak üzere alkol fiyatlarını ilgilendiren tüm gelişmelere göre sürekli olarak güncellenmektedir. Bu nedenle fiyatları yakından takip etmek önemlidir.

  Migros şarap fiyat listesinde mağazalara göre tüm markalar yer almaktadır. Mağazalar arasında ürün fiyatları aynıyken çeşitlerde stok durumuna bağlı olarak farklılıklar meydana gelebilir. Bu nedenle tüm çeşitleri kolay bir şekilde bulabilmek için 5M gibi büyük mağazalara gitmeniz önerilmektedir.

  İlginizi çekebilir: Güncel Volim Fiyatları

  Migros’ta Şarap Fiyatları Zamlandı mı?

  Migros şarap fiyatı listesi, Türkiye’deki ekonomik gelişmelerle birlikte sürekli olarak yenilenmektedir. 2023 yılı, alkol fiyatları açısından zam yılı oldu diyebiliriz. Alkolden alınan vergilerin oranlarında artışlar meydana gelmesi, fiyatların artışa geçmesine neden oldu. Yıl boyunca rakı, şarap, viski ve bira gibi birçok alkol türüne zam gelmiştir.

  Migros şarap fiyatları listesi ise zamlı haliyle sizlere sunuldu. Fiyatları sizler için takip ediyoruz ve herhangi bir şekilde değişiklik olması durumunda içeriğin tablo kısımlarını güncelleyeceğiz. Güncel şarap fiyatlarında 2024 yılına girerken yeniden artış beklenmektedir. Bilgileri güncel haliyle bu sayfadan alabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.