DOLAR

32,5012

0.16%
EURO

34,8133

0.22%
ALTIN(gr)

2.488,10

1,06%
BİST 100

9565.69

1,06%
  Aselsan Mühendis Maaşları 2024 – Alım Var Mı? Başvuru…

  Aselsan Mühendis Maaşları 2024 – Alım Var Mı? Başvuru…

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 03:07
  Aselsan Mühendis Maaşları 2024 – Alım Var Mı? Başvuru…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Mühendis olarak çalışabileceğiniz en köklü ve kurumsal şirketlerin başında Aselsan geliyor. Aselsan’da çalışmak, birçok mühendis adayının hayalini süslüyor. Peki, Aselsan mühendis maaşları ne kadar? Elektrik elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği gibi pek çok alan için maaşları değerlendirdik.

  Aselsan mühendis maaşı, çift maaş ve ikramiye gibi yan haklarla çok iyi durumda diyebiliriz. Ek olarak Aselsan gibi köklü ve gelişmiş bir şirkette çalışmak, kariyeriniz açısından eşsiz fırsatlar sağlıyor. Aselsan mühendislik maaşları için işte detaylar…

  Aselsan’da Çalışmak

  Aselsan'da Çalışmak
  Aselsan’da Çalışmak

  Aselsan, mühendis olarak çalışabileceğiniz en iyi kurumlar arasında yer alıyor. Türkiye savunma sanayi bakımından eşsiz öneme sahip şirket, prestij sahibi bir kurum olarak büyük fırsatlar sunuyor. Aselsan’da çalışmak, birçok mühendis adayının hayalini süslerken, elbette başvuru şartları, kabul görme aşamaları da oldukça zor.

  Aselsan’da çalışmak istiyorum diyorsanız, şirketin başvuruları değerlendirmek için kendine ait bir değerlendirme sisteminin olduğunu söyleyelim. Özellikle yüksek lisans gibi eğitim derecesine sahip kişiler işe alım noktasında daha şanslıdır. Elbette deneyiminize bağlı olarak da Aselsan mühendis maaşları daha da artıyor.

  Aselsan elektrik elektronik mühendisliği maaşları oldukça iyi seviyedeyken bunu yazılım ve makine mühendislikleri takip etmektedir. Aselsan mühendis alımını yılın her döneminde gerçekleştiriyor. Bu konuya dair de bilgiler verdik. O halde güncel maaşları detaylı olarak inceleyelim…

  Aselsan Mühendis Maaşları – Elektrik Elektronik, Yazılım…

  Aselsan, mühendis seçimini yaparken eğitim derecesi, mezuniyet diploma notu, üniversite giriş sınavı başarı sıralaması vb. birçok kriteri dikkate almaktadır. Buna bağlı olarak Aselsan’da çalışmak için ilgili şartları sağlamanız gerekiyor. İlgili kurumda çalışmak isteyen kişilerin asıl merak ettiği soru ise “Aselsan mühendis maaşları ne kadar” sorusudur. Sizler için özet bir tablo hazırladık…

  Aselsan mühendis maaşı, genellikle yazılım, bilgisayar ve elektrik – elektronik mühendisleri arasında deneyime göre belirlenmektedir. Ayrıca Aselsan maaşlarının belirli bir politika dahilinde belirlendiğini düşünürsek her zaman için Türkiye şartlarında iyi bir maaş olacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle Aselsan mühendisleri, ülkemizde en çok kazanan personeller arasında yer almaktadır.

  Aselsan mühendis maaşları 2024 yılında güncel olarak branşlara göre aşağıdaki gibidir:

  Kadro & Pozisyon – DeneyimMaaşlar
  Yeni Mezun Mühendis Maaşı35.000 TL
  2+ Yıl Deneyimli Aselsan Mühendis Maaşı45.000 TL
  5+ Yıl Deneyimli Mühendis Maaşları55.000 TL
  10+ Yıl Deneyimli Aselsan Mühendis Maaşları55.000 TL – 67.500 TL
  Aselsan Elektrik Elektronik Mühendisi Maaşları35.000 TL – 65.000 TL
  Aselsan Yazılımcı Maaşları (Mühendis)35.000 TL – 67.500 TL
  Aselsan’da mühendisler ne kadar kazanıyor?

  Aselsan’da mühendis olarak çalıştığınızda bu maaşlar söz konusu olacaktır. Ancak buradaki bilgiler, kişilerin eş durumu, hizmet türü, yan haklar vb. faktörler dikkate alınmadan sağlanmıştır. Bu gibi faktörlere göre Aselsan mühendislik maaşları daha da artabilecektir.

  1- Aselsan Elektrik Elektronik Mühendisliği Maaşı

  Aselsan Mühendis Maaşları
  Aselsan Mühendis Maaşları

  Aselsan mühendis iş ilanlarını kontrol ettiğimizde karşımıza en fazla çıkan bölüm elektrik elektronik mühendisliği oluyor. Gerçekten de Aselsan personelleri içerisinde elektrik elektronik mühendislerinin çoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Bu bakımdan ilgili bölümün Aselsan mühendis maaşları açısından değerlendirilmesi gerekiyor.

  • Aselsan Elektrik Elektronik mühendisi olarak çalışan personellerine deneyim süresine bağlı olarak değişmekle birlikte 35.000 TL – 65.000 TL arasında maaş ödemesi yapar.

  2- Aselsan Yazılımcı Maaşları

  Aselsan personellerinin büyük bir çoğunluğunun yazılımcılardan oluştuğu söylenebilir. Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümleri, bu alanda işe girebilmeniz için büyük bir öneme sahiptir. Peki, Aselsan’da yazılımcı maaşları ne kadar? İşte yanıtı:

  • Yazılım ile ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olarak Aselsan’da çalışmaya başlayan kişiler ortalama 35.000 TL ile işe girer. Sonrasında deneyim kazandıkça bu rakam 67.500 TL’lere kadar çıkabilir.

  Aselsan mühendis maaşları 2024 bilgilerini inceledik. Şimdi iş ilanları, alımlar ve başvuru bilgilerini paylaşalım…

  Aselsan Mühendis Alımı Yapıyor Mu?

  Aselsan Mühendis Alımı
  Aselsan Mühendis Alımı

  Aselsan mühendis maaşları 2024 bilgilerini inceledik. Peki, kurum mühendis alımı yapıyor mu? Bu soruyu yanıtlayalım.

  Aselsan, yılın her döneminde yoğun bir şekilde personel alımı gerçekleştirmektedir. Ancak ilgili kurumun işe giriş süreci süre olarak biraz uzun sürebiliyor. Çünkü işe alım şartları oldukça geniş ve detay gerektiren konulardan oluşmaktadır. Aselsan, web sitesi üzerinden işe alım kriterlerini ve karşılık puanlarını yayınlamıştır. İşe alımlar ise bunlara göre yapılmaktadır.

  Aselsan mühendis maaşları kadar iş başvurusunun nasıl yapılacağı da önemlidir. İşte detaylar…

  Öneri: Ekonomi kategorisiyle Türkiye ekonomik gelişmelerinden haberdar olun!

  Aselsan Mühendis İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Aselsan Mühendislik Maaşları
  Aselsan Mühendislik Maaşları

  Aselsan mühendis maaşları ilginizi çektiyse, iş başvurusu için detayları verebiliriz. Aselsan iş başvurularını web sitesi üzerinden (Kariyer sayfası) almaktadır. Burada işe başvuru yapabilmeniz için gerekli olan koşullar sunulmuştur.

  Aselsan mühendis iş başvurusu nasıl yapılır? İşte yanıtı:

  • Aselsan Kariyer bağlantısıyla açık pozisyonları inceleyin.
  • Sonrasında size uygun iş ilanının altında yer alan “Başvur” seçeneğine tıklayın.
  • Devamında hesap oluşturmanız için bir ekran gelecektir. Burada profilinizi eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
  • Sonrasında aynı ilan üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  NOT: Ek olarak kariyer siteleri ve LinkedIn üzerinden de Aselsan mühendis iş ilanlarını kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

  Aselsan mühendis maaşları bilgilerini sizlerle paylaştık. Konuya dair soru, görüş ve önerilerinizi YORUMLAR sekmesinden bizlerle paylaşın, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.