DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Evde Sabun Paketleme İşi 2024: Şartları ve Aylık Kazancı

  Evde Sabun Paketleme İşi 2024: Şartları ve Aylık Kazancı

  ABONE OL
  5 Aralık 2023 09:57
  Evde Sabun Paketleme İşi 2024: Şartları ve Aylık Kazancı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Evde ek iş yapmak istiyorsanız paketleme işleri önemli bir alternatif konumundadır. Güvenilir evde sabun paketleme işi İzmir, İstanbul, Bursa, Ankara, Bolu ve Sakarya gibi Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinde yapabileceğiniz en kazançlı ek iş fırsatlarından birisidir. Bu içerikte sabun paketleme ile ilgili tüm detayları aktarıyoruz…

  Evde sabun paketleme İŞKUR ilanları aracılığıyla bulunabileceği gibi firmalarla direkt olarak iletişime geçerek de bu işe sahip olabiliyorsunuz. Peki, evde sabun paketleme nasıl yapılır? Aylık kazancı ne kadar? Tüm soruların yanıtları…

  Evde Sabun Paketleme İşi Gerçek Mi?

  Evde Sabun Paketleme İşi Gerçek Mi?
  Evde Sabun Paketleme İşi Gerçek Mi?

  İlk olarak sıkça aldığımız şu soruyu yanıtlayalım: Evde sabun paketleme işi gerçek mi? Günümüzde evde paketleme işi veren firmalar vardır ve sabun paketleme en kazançlı seçeneklerden birisidir. Özellikle büyükşehirlerde bu iş için yoğun bir fırsat bulunuyor. Bu nedenle bu işin tamamen gerçek olduğunu söyleyebiliriz.

  Güvenilir sabun paketleme işi bulmanız bu konuda oldukça önemlidir. Dolandırıcılık faaliyeti için bu işi aracı olarak kullanan kişiler mevcut olsa da güvenilir paketleme işi bularak olası riskinizi en aza indirebilirsiniz.

  UYARI: Evde sabun paketleme işi için sizden kapora isteyen kişi ya da kurumlardan uzak durunuz. Dolandırıcılığa maruz kalmamak için sadece güvenilir firmalarla çalışmalısınız.

  Öneri içerik: İŞKUR Evde Paketleme İşi

  Evde Sabun Paketleme Nasıl Yapılır?

  Evde sabun paketleme işi yapabilmek için öncelikle firmalarla iletişime geçmeniz ve detayları öğrenmeniz gerekiyor. Süreç genel olarak firma yetkilisinin evinize sabun ve paketleme malzemeleri getirmesiyle başlar. Belirtilen süreler içerisinde paketlemeyi tamamlayıp teslim etmeniz beklenir. Bu döngü, uzun süreler boyunca devam edecektir.

  Evde sabun paketleme nasıl yapılır diyorsanız, biz sizler için kısaca açıklayalım:

  • Sabun paketlemesi yapabilmek için gereken malzemeler, firmalar tarafından sizlere temin ediliyor.
  • Paketleme malzemesinin ortasına sabunu koyarak ürünü sarmanız ve ucunu güzelce katlamanız gerekir. Gerektiği durumlarda yapıştırıcı da kullanabilirsiniz.
  • Markaya özel etiketler ya da ayırt edici unsurlar, paketlenmiş sabunun üzerine yerleştirilir.
  • Tek bir sabun paketleme için bu işlemler yapılırken devamında bu süreç aynen tekrar edecektir.

  Evde sabun paketleme işi 2024 yılında bu süreçlere sahiptir. Peki, ortalama aylık kazancınız ne kadar olur? Örneklerle inceleyelim…

  Öneri içerik: Manisa’da Evde Paketleme İşi

  Evde Sabun Paketleme Aylık Kazancı

  Evde Sabun Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?
  Evde Sabun Paketleyerek Ne Kadar Kazanılır?

  Paketleme işlerinde aylık kazanç miktarları, paketleme yaptığınız ürün adedi ve birim ücretler üzerinden hesaplanır. Türkiye genelinde evde sabun paketleme işi veren firmaların ödeyeceği ücretler değişiklik gösterebilir. Ancak tüm şehirlerde ortalama olarak aynıdır.

  Tek bir paketleme için aşağı yukarı 0,50 TL ücret hakkınız olur. Aylık olarak bunu düzenli yaptığınızda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Aşağıdaki örnek tablo, aylık kazancınızı hesaplamanız için oluşturulmuştur:

  Paketleme SayısıÜcret
  1000 Adet500 ₺
  5000 Adet2.500 ₺
  10000 Adet5.000 ₺
  20000 Adet10.000 ₺

  Yani aylık 20.000 adet sabun paketlediğiniz takdirde 10.000 ₺ ek gelir elde edebilirsiniz. Günde 700 sabun paketleme için ortalama 7 saat gerekmektedir. Bu hesap üzerinden olası senaryoları değerlendirebilirsiniz.

  Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

  Evde sabun paketleme işi telefon numarası ya da iletişim bilgileriyle bulunabilmektedir. Ayrıca kariyer siteleri ve hizmet ilan siteleri aracılığıyla da bu işi bulabiliyorsunuz. Evlere sabun paketleme işi veren firmalara ulaşmak için aşağıdaki yöntemi de deneyebilirsiniz:

  • Google Maps uygulamasını açın.
  • Bulunduğunuz şehir için “Kimya Sanayi Firmaları” şeklinde arama yapın.
  • Çıkan firmalarla iletişime geçerek paketleme işi verip vermediklerini sorun.
  • Bu şekilde ulaştığınız firmalardan mutlaka olumlu geri dönüş alacaksınız.

  Ek olarak İŞKUR’da evde sabun paketleme işi için tercih edilebilir. İŞKUR’un doğrudan böyle bir iş vermesi söz konusu olmasa da ilanlar yardımıyla iş bulabiliyorsunuz.

  İlginizi çekebilir: İzmir Evde Paketleme İşi

  Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

  Evde Sabun Paketlemek
  Evde Sabun Paketlemek

  Günümüzde evinden sabun paketleme işi ile aylık güzel miktarlarda ek gelir elde edenler mevcuttur. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerle bu işleri bulabilir, siz de kazançlı çıkabilirsiniz! Peki, mevcutta çalışanların yorumları nasıl?

  Evde sabun paketleme işi yapanların yorumlarından elde ettiklerimiz bilgiler şu şekildedir:

  • Çalışanlar genel olarak evlerinden çıkmadan para kazanabildikleri için oldukça memnundur. Ücretler biraz düşük bulunsa da hemen herkesin memnuniyeti söz konusudur.
  • Maalesef evde ek iş bulmak amacıyla dolandırıcılığa maruz kalarak olumsuz yorumlar yapanlar da var. Bu nedenle güvenilir sabun paketleme işini bulmanın önemini bir kez daha yenilemiş olalım.
  • Evde sabun paketleme işi yapanlar ayrıca süreç içerisinde ellerinin hızlandıklarından ve daha fazla kazanç elde edebildiklerinden bahsetmişledir.

  Öneri içerik: Evde Yapılacak Ek İşler

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.