DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Volim Fiyatları 2024: Volim Kaç TL Oldu? 25 cl – 1 Litre

  Volim Fiyatları 2024: Volim Kaç TL Oldu? 25 cl – 1 Litre

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 04:37
  Volim Fiyatları 2024: Volim Kaç TL Oldu? 25 cl – 1 Litre
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Volim, içerisinde %14,4 oranında alkol bulunan, mayalı içki türleri arasında daha çok meyveli şaraplara benzeyen bir içki türüdür. Günümüzde alkole gelen KDV ve ÖTV gibi vergisel kaynaklı zamlar, Volim fiyatını da etkiledi. Volim fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? Sizler için güncel bilgileri araştırdık!

  Volim çeşitleri temelde aroma ve miktar itibariyle sağlanmaktadır. 25 cl ve 1 litre gibi seçenekler itibariyle kullanıcıyla buluşan Volim’in, farklı aromalara sahip birçok çeşidi bulunuyor. Son zamlar sonrasında Volim kaç TL oldu? İşte yanıtı…

  Volim Nedir?

  Volim Fiyatları Ne Kadar
  Volim Fiyatları Ne Kadar

  Volim nedir sorusuyla kısa bir başlangıç yapalım. Volim, tatlandırıcı katılmış beyaz şaraplar kategorisinde değerlendirilebilecek bir alkol türüdür. Tüketiciler, daha çok kokteyl için tercih ediyor olsa da hemen her dönem yoğun olarak talep görmektedir. Volim fiyatları da bu nedenle tüketiciler açısından büyük bir öneme sahip…

  Volim alkol oranı %14,4 olarak belirlenmiştir. Bu da 250 ml’lik bir Volim çeşidi aldığınızda içeriğinde yaklaşık olarak 36 ml kadar alkol olacağı söylenebilir.

  Volim güncel fiyatı, markanın fiyatlama stratejileri, vergiler gibi ek maliyet unsurları ve diğer faktörlere göre belirlenir. 2023 yılında zam şampiyonu olan alkollü içecekler arasında Volim’in de zamlandığını söyleyebiliriz.

  Öneri içerik: Migros Rakı Fiyat Listesi

  Volim Fiyatları 2024: Güncel Zamlı Liste…

  Volim fiyatı 2024 yılı için zamlandı! Sene başından günümüze kadar %35 – %100 arasında değişen oranlarda zamlanan alkol fiyatları Volim için ne kadar? Güncel bilgileri sizler için sunuyoruz.

  Volim fiyatları 2024’te tüm seçenekler için aşağıdaki gibidir:

  Migros Volim ÇeşitleriFiyat
  Volim Kokteyl Fiyatları 25 CL96 TL
  Vişneli Volim Fiyatı 250 ML96 TL
  Limonlu Volim Fiyatları 25 CL96 TL
  Portakallı Volim 25’lik96 TL
  Orman Meyveli Volim 25 CL96 TL
  Kırbıyık 1 Litre Volim Fiyatı220 TL
  Laurier Hawaii Volim Fiyatları 100’lük220 TL
  Cosmopolitan Volim Fiyatı 100’lük220 TL
  Vincent Meyveli Şarap Çeşitleri140 TL
  Volim Holidays & Limon 33’lük96 TL
  Migros’ta volim ne kadar?

  Volim alkol fiyatları, 2024 güncel liste ile birlikte bu şekildedir. Volim’in üretici firması Kırbıyık olduğundan dolayı markanın diğer seçeneklerine de tabloda yer verilmiştir. Volim çeşitleri ve fiyatları için detayları inceleyelim…

  1- Volim 25 CL Fiyatı

  Volim Çeşitleri ve Fiyatları
  Volim Çeşitleri ve Fiyatları

  Volim satın almak için tercih edebileceğiniz ilk miktar çeşidi, 25’lik seçeneklerdir. Volim markasının tüm meyve aromalı seçeneklerinin 25 cl olarak sunulduğunu söyleyebiliriz. 250 ML olarak ifade edilebilecek Volim çeşitleri için fiyatları listeledik.

  Volim fiyatları 250 ml’lik seçenekler için aşağıdaki gibidir:

  • 25 CL Limonlu Volim: 96 TL
  • 25 CL Vişneli Volim: 96 TL
  • 25 CL Yeşil Elmalı Volim Fiyatı: 96 TL
  • 25 CL Portakallı Volim Fiyat: 96 TL
  • Volim 25 cl’ Fiyatları (Tüm Çeşitleri): 96 TL

  İlginizi çekebilir: Migros Cin Fiyatları

  2- 1 Litre Volim Fiyatları

  Kırbıyık markasının Volim ürünlerinde 1 litrelik seçenekleri de sunduğunu söyleyebiliriz. Volim içki fiyatları açısından ise 100’lük seçenekler daha uyguna gelmektedir. Güncel fiyatları ise şu şekilde…

  1 litre Volim fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Volim 100’lük fiyatı tüm çeşitler için 220 TL olarak belirlenmiştir.

  Öneri içerik: Migros Şarap Fiyat Listesi

  Volim İçki Fiyatları Zamlandı Mı?

  Volim fiyat listesini sizlerle paylaştık. Sene boyunca vergi, ekonomik gelişmeler ve diğer maliyetleri artıran birçok faktöre göre zamlanan alkol fiyatları, Volim için de geçerli oldu. Volim fiyatına gelen zamlar, nispeten diğer alkol çeşitlerine göre daha düşük düzeyde gerçekleşmiştir.

  Volim fiyatları, üretim maliyetleri ile paralel olarak zamlanmaktadır. Örneğin üretici firmaya KDV, ÖTV vb. vergilerin yansıtılması nedeniyle satış fiyatlarında doğrudan bir artış görüyoruz. Ancak Türkiye’de her satış noktasında aynı fiyatların söz konusu olmadığını söyleyelim.

  Özellikle Migros, CarrefourSA gibi kurumsal yerlerde tavsiye edilen satış fiyatının birebir uygulanması söz konusudur. Ancak ülke genelinde tekel bayiiler aracılığıyla da Volim satışı yapıldığından, tekel piyasasında fiyatlar farklılaşabiliyor. Tekel bayi sahipleri, tavsiye edilen satış fiyatının altına düşmemekle beraber satış fiyatlarını kendileri belirler. Bu nedenle tekeller arasında farklılıklar meydana geliyor.

  Öneri içerik: Migros Bira Fiyatları

  Migros Volim Fiyatları

  Volim Kaç TL
  Volim Kaç TL

  Son olarak Migros volim fiyatları 2024 bilgilerini verelim. Migros, volim satın almak için tercih edebileceğiniz süpermarketlerin başında geliyor. Hemen her noktada mağazaları bulunan Migros’tan Volim almak ise, tüm mağazalar için oldukça kolaydır. MJet’ten 5M mağazalara kadar birçok noktada Volim bulabiliyorsunuz.

  Volim Migros fiyatı listesi güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Volim 25 cl çeşitleri için belirlenen fiyat 96 TL’dir.
  • Volim 100 cl çeşitleri için belirlenen fiyat ise 220 TL’dir.

  Volim fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Fiyatlar, Kırbıyık Holding tarafından yürütülen fiyat stratejilerine göre belirlenirken bunda KDV ve ÖTV gibi maliyeti artırıcı unsurlar oldukça etkilidir. Bu nedenle volim fiyat listesini incelemeniz, düzenli olarak takip etmeniz çok önemlidir. Volim fiyatı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.