DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Bim Döner Fiyatları 2024: BGRILL – Emin | Et – Tavuk Döner

  Bim Döner Fiyatları 2024: BGRILL – Emin | Et – Tavuk Döner

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 21:00
  Bim Döner Fiyatları 2024: BGRILL – Emin | Et – Tavuk Döner
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Döner, 7’den 70’e hemen herkesin severek tükettiği hazır gıdaların başında geliyor. Bim’de döner fiyatları ise Emin ve BGRILL markaları ile raflardaki yerini almaktadır. Uygun fiyatı ve lezzetiyle dikkatleri üzerine çeken Bim döner fiyatları 2024’te kaç TL oldu? Güncel bilgileri sizler için araştırdık!

  Bim et döner fiyatı, Emin markasının ürünleri ile tüketiciye yansıtılmaktadır. Ek olarak Bim tavuk döner fiyatı da BGRILL markasıyla tüketicileri sunuluyor. Bim dana döner fiyatları ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz! Bim döner kaç TL? İşte yanıtı…

  Bim Döner Çeşitleri Nelerdir?

  Bim Döner Fiyatı
  Bim Döner Fiyatı

  Bim döner çeşitleri, temel olarak iki kategoride oluşturulur: Tavuk ve et dönerler… Bu iki seçenek için de normal döner ürünleri olduğu gibi aynı zamanda yaprak döner formatında da ürünler bulunuyor. Bim döner fiyatları da çeşitler itibariyle değişmektedir.

  Kalite ve lezzet itibariyle eşsiz özellikler sağlayan markalar, Bim’deki fiyatlarını oldukça aşağıda tutarak vatandaşların uygun fiyatlı döner satın almasını sağlıyor.

  Bim döner çeşitleri ve markaları temel olarak şu şekildedir:

  • BGRILL Tavuk Döner
  • Emin Et Döner

  Bim döner fiyatları da bu iki markanın ürünlerine göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin gramaj ve fiyat bilgileri dikkate alındığında piyasadaki hazır döner fiyatları içerisinde en uygun seçeneklerin Bim’de yer aldığını görüyoruz. Fiyat detaylarını paylaşmaya başlayalım…

  Öneri içerik: Bim Bütün Hindi Fiyatları

  Bim Döner Fiyatları 2024 | BGRILL – Emin Döner Kaç TL?

  Emin Et Döner Fiyatları
  Emin Et Döner Fiyatları

  Bim döner fiyatı, genellikle tavuk ve et döner olmak üzere BGRILL & Emin markaları ile oluşturulmaktadır. Fiyatlar, diğer alternatif marketlere göre oldukça uygun olduğundan ve ürünler, kaliteli – lezzetli olduğundan dolayı sürekli olarak takip edilmektedir. Özellikle Emin et döner fiyatlarının aktüel ve kampanya dönemleriyle iyi bir avantaj sağladığını söylemek gerekir.

  Bim döner fiyatları 2024’te mevcut markalar ve çeşitleri için aşağıdaki gibidir:

  Bimin DönerleriFiyat
  Emin Et Döner 300 GR (Dana & Kuzu)109 TL
  BGRILL Tavuk Döner Fiyatları 200 GR29,75 TL
  Namet 250 GR Pişmiş Hazır Döner Fiyatları85 TL
  Şenpiliç 300 GR Tavuk Döner Fiyatı67,50 TL
  Bim’de döner fiyatları ne kadar?

  Bim hazır döner fiyatı bilgileri bu şekildedir. Emin ve BGRILL markaları sadece Bim’de yer alıyorken, Namet ve Şenpiliç markalarının ürünlerini hemen her markette bulabiliyorsunuz. Bim döner fiyatı, markaların bu çeşitlerine göre değişebileceğinden dolayı bu sayfadan fiyatları takip etmenizde yarar bulunmaktadır.

  Şimdi Bim döner fiyatları listesini daha detaylı olarak inceleyelim…

  1- Bim Tavuk Döner Fiyatı

  Tavuk döner, fiyatının ete göre uygun olması, kalitesi ve lezzetli yapısıyla tüketicilerin en gözde ürünlerinden birisidir. Hazır dondurulmuş ürünler arasında ise BGRILL tavuk döner fiyatı çokça merak edilmektedir.

  Sadece Bim’de bulabileceğiniz markanın bu ürünü, fiyatıyla vatandaşları şaşırtıyor ve uygun fiyatlı alışveriş garantisi veriyor. Bu bakımdan Bim döner fiyatları, BGRILL ve Şenpiliç markalarıyla en uygun fiyatıyla yer alıyor. Şimdi fiyatları inceleyelim…

  Bim tavuk döner fiyatları 2024’te şu şekildedir:

  • BGRILL 200 GR Piliç Yaprak Döner Fiyatları: 29,75 TL
  • Şenpiliç 300 GR Piliç Döner Fiyatı: 67,50 TL

  2- Bim Et Döner Fiyatı

  Et döner ise lezzetin biraz daha arttığı bir ürün çeşidini ifade eder. Et severler için uygun fiyatı bulabileceğiniz Bim’de et döner fiyatı ne kadar? Emin ve Namet markaları için detayları inceleyelim.

  Bim et döner fiyatları 2024’te aşağıdaki gibidir:

  • Emin Et Döner Fiyatları 300 GR (Dana & Kuzu Karışık): 109 TL
  • Namet 250 GR Pişmiş Et Döner: 85 TL

  Bim döner fiyatları et çeşitleri için bu şekildedir. Emin markası, diğer markalara göre en uygun seçenek konumundayken bilinen markalardan şaşmak istemeyen tüketiciler ise Namet’i tercih edebilir.

  İlginizi çekebilir: Bim Emin Köfte Fiyatı

  3- Bim Yaprak Döner Fiyatları

  Bim Döner Fiyatları
  Bim Döner Fiyatları

  Yaprak döner, tavuk ya da et dönerin kesim şekli ile alakalı bir çeşittir. Birçok kişi yaprak şeklinde kesilmiş döner tercihinde Bim’deki markaların fiyatlarını araştırıyor. Güncel olarak Bim yaprak döner fiyatları için sadece “tavuk” seçeneklerinin olduğunu söyleyelim.

  Bim’de yaprak döner fiyatı BGRILL 200 GR ürünü için 29,75 TL iken Şenpiliç 300 GR ürünü için 67,50 TL olarak belirlenmiştir. Bim’de tavuk döner fiyatları listesinde herhangi bir değişiklik olması durumunda içeriğin fiyat bölümleri güncellenecektir.

  BGRILL Tavuk Döner Fiyatları Neden Ucuz?

  Bim’de döner fiyatları araştırıldığında karşımıza ilk çıkan seçeneklerden birisi olan BGRILL markasının neden ucuz olduğu tüketiciler tarafından araştırılıyor. Bim döner fiyatları, ilgili marketin diğer ürünlerde olduğu gibi hazır döner çeşitlerinde de kendi markası olduğu için oldukça ucuzdur.

  BGRILL, sadece Bim’de bulabileceğiniz bir döner markasıdır. Fiyatının ucuz olması ise Bim gibi mağaza sayısı çok olan bir kurumun toplu alım yapması nedeniyle sürümden kazanması ve maliyetlerin düşük olması şeklinde açıklanabilir.

  Elbette kalite ve lezzet açısından da ürünlerin bilgilerinin incelenmesi gerekir. Son olarak Bim döner fiyatları 2024 listesi haricinde, et ve tavuk döner yorumlarını inceleyelim.

  Öneri içerik: Bim Kahve Fiyatları

  Bim Döner Yorumları

  Bim et döner yorumları, ürünü ilk defa satın alacak kişiler için oldukça önemlidir. Benzer şekilde BGRILL markasının tavuk döner yorumları da önemlidir. Özellikle tavuk ve et gibi çabuk bozulabilen, kaliteli olması gereken ürünlerin detaylı olarak araştırılması gerekir. Bu nedenle tüketici yorumlarına bakabilirsiniz.

  Bim döner yorumlarına baktığımızda kişilerin genel olarak ürünlerin kalite, lezzet ve fiyatından memnun olduğunu görüyoruz. İstisnai olarak bazı olumsuz yorumlar olsa da bunlar SKT kaynaklı olarak her mağazada yaşanabilecek problemleri ifade ediyor. Yine de ürünü tüketmeden önce satın alarak ya da kontrol ederek daha fazla bilgi sahibi olmanız önemlidir.

  Bim döner fiyatları hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar halinde belirtin, hemen yayınlayalım! 🙂

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.