DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Bim Hindi Fiyatları 2024: Bütün, But, Baget, Göğüs…

  Bim Hindi Fiyatları 2024: Bütün, But, Baget, Göğüs…

  ABONE OL
  25 Aralık 2023 23:58
  Bim Hindi Fiyatları 2024: Bütün, But, Baget, Göğüs…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Yılbaşı yaklaşırken vatandaşlar hindi eti fiyatlarını araştırmaya başladı. Birçok üründe olduğu gibi hindi alışverişinde de en çok araştırılan market Bim oluyor. Peki, Bim hindi fiyatları 2024’te ne kadar? Bolca hindi ve diğer markalarla birlikte tüm çeşitleri değerlendirdik.

  Bim’de hindi fiyatları, piyasa koşulları içerisinde kalite, lezzet ve hindi etinin hangi bölgeden olduğuna göre değişmektedir. Buna göre Bim Hindi but fiyatı ile baget fiyatı arasında değişiklikler olabiliyor. Baget, but, göğüs, bütün hindi gibi tüm alternatifleri inceleyeceğiz. Bim bütün hindi fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Hindi Markaları ve Çeşitleri

  Bim Hindi Fiyatı ve Çeşitleri
  Bim Hindi Fiyatı ve Çeşitleri

  Hindi, yılbaşı başta olmak üzere kişilerin özel günlerinde yemek olarak tükettiği et ürünlerinin başında geliyor. Lezzetli yapısı itibariyle tercih edilen hindi fiyatları Bim açısından oldukça önemlidir. Ancak Bim hindi fiyatı listesinden önce markalar ve çeşitler hakkında bilgi vermek gerekir.

  Bim hindi markaları arasında çok fazla alternatif seçenek bulunmamaktadır. Bolca markası, hindi ürünlerinde reyonlardaki yerini alırken çeşitler ise oldukça fazladır. Bim Bolca hindi markasına ait çeşitler şu şekildedir:

  • Hindi Boyun
  • Hindi But
  • Hindi Baget
  • Hindi Kanat
  • Hindi Göğüs
  • Bütün Hindi

  Bim hindi fiyatları da buradaki çeşitlere göre değişiklik göstermektedir. Sizler için tüm fiyat listesini detaylı olarak inceledik…

  Öneri içerik: Bim’de Köfte Fiyatları

  Bim Hindi Fiyatları – Güncel Fiyat Bilgileri

  Bim'de Hindi Fiyatları
  Bim’de Hindi Fiyatları

  Bim hindi çeşitleri, markalara göre sıralansa da mevcut reyonlarda sadece Bolca markası bulunuyor. Bu nedenle aşağıda yer alan fiyat bilgilerini Bim Bolca hindi fiyatları olarak değerlendirebilirsiniz. Bolca markası, kalite ve lezzeti uygun fiyatlarla Bim aracılığıyla sunmaktadır.

  Bim hindi fiyatları 2024 yılına girerken güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  Hindi ÇeşitleriFiyatları
  Bolca Bütün Hindi KG Fiyatı200 TL
  Bim Hindi But Fiyatları KG255 TL
  Bim Hindi Baget Fiyatı (Bolca KG)175 TL
  Bim Bolca Göğüs Fiyatı (Fileto 750 GR)180 TL
  Bim Hindi Kanat Fiyatları KG235 TL
  Bim’de hindi ne kadar?

  Bim hindi fiyatı listesi güncel olarak bu şekildedir. Bolca markasına ait ürünler, diğer marketlerde farklı fiyatlarda olabilse de en uygun seçenek Bim’de yer almaktadır. Bim hindi eti fiyatı bilgilerine çeşitlere göre devam edelim…

  1- Bim Bütün Hindi Fiyatları

  Hindi satın alınacağı zaman en çok tercih edilen çeşitlerden birisi de bütün hindiler oluyor. Bim hindi fiyatları bütün seçenekler için oldukça uygundur diyebiliriz. Bolca markasının kaliteli ürünleri, Bim’in uygun fiyat stratejileri ile birleşerek tüketicilere sunuluyor.

  Bim bütün hindi fiyatları 2024’te şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Bütün KG Fiyatı: 200 TL

  2- Bim Hindi Baget Fiyatı

  Bim’de hindi baget ürünleri ise, Bolca markasının kemiksiz alt but (baget) ürünü olarak satışa sunulmaktadır. Diğer çeşitlere göre fiyatının uygun olması en önemli avantajıyken vatandaşlar da fiyat uygunluğundan istifade ederek daha çok bu çeşidi tercih ediyor. Bim hindi fiyatları açısından bagetin en uygun çeşit olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim hindi baget fiyatları güncel olarak şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Baget 1 KG Fiyatları: 175 TL

  İlginizi çekebilir: Bim’de Mantı Fiyatları

  3- Bim Hindi But Fiyatı

  Bim Hindi But Fiyatı
  Bim Hindi But Fiyatı

  Sırada en pahalı seçenek olan Bim hindi but fiyatları var. But, kanatlı hayvanlarda en çok sevilen lezzetli bir bölge olarak tanımlanabilir. Vatandaşlar da bu nedenle tercihini but etinden yana kullanıyor. Bim hindi eti fiyatları açısından diğer alternatiflere göre fiyatın yüksek olduğunu belirtelim.

  Bim hindi fiyatları Bolca markasının but ürünleri için aşağıdaki gibidir:

  • Bolca Hindi Bütün But KG: 255 TL

  4- Bim Hindi Göğsü Fiyatları

  Son olarak daha klasik bir tüketim sergileyen kullanıcıların gözdesi olan göğüs fiyatlarını verelim. Hindi göğsü, rosto başta olmak üzere pek çok yemekte kullanılıyor. Bim hindi fiyatları açısından ise göğüs bölgesinin orta segment bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim hindi göğüs fiyatları 2024’te şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Fileto Bütün Göğüs 750 GR: 180 TL

  5- Bim Hindi Kanat Fiyatları

  Tavuk etinde olduğu gibi hindi etinde de en çok sevilen bölge kuşkusuz kanat olarak gerçekleşiyor. Bim’de hindi fiyatları kanat için oldukça pahalı diyebiliriz. Ancak diğer marketlere kıyasla en iyi fiyat seçeneği Bim’de yer alıyor.

  Bim hindi kanat fiyatları güncel olarak şu şekildedir:

  • Bolca Hindi Kanat (Alt Kısım) KG: 235 TL

  Bim hindi fiyatları 2024 listesi bu şekildeydi. Mağazalara göre ürün farklılıkları olabileceğinden dolayı fiyatların mağazalara gidilerek bizzat teyit edilmesi önemlidir.

  Öneri içerik: Bim Döner Fiyatları

  Bim Hindi Eti Fiyatları: İnceleme

  Bim Hindi Fiyatları
  Bim Hindi Fiyatları

  Son olarak küçük bir açıklamayla Bim hindi eti fiyatlarını yorumlayalım. Hindi, kanatlı hayvan etleri içerisinde en pahalı seçeneklerden birisidir. Üretim maliyetlerinin yüksek olması, fiyatları artıran temel faktör olarak değerlendiriliyor.

  Alternatif marketler de dahil olmak üzere birçok yerde bütün hindi kilogram fiyatı ortalama olarak 250 – 300 TL civarındadır. Bim’de hindi fiyatlarının ortalama olarak 200 TL civarında olması, tüketiciler açısından fiyat avantajı yaratıyor. Bu bakımdan hindi alışverişi için en uygun satış noktasının Bim olduğunu söyleyebiliriz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.