DOLAR

32,5060

0.17%
EURO

34,8209

0.25%
ALTIN(gr)

2.486,52

1,00%
BİST 100

9538.91

1,00%
  Bim Maaşları 2024: Kasiyer, Reyon Görevlisi, Yönetici…

  Bim Maaşları 2024: Kasiyer, Reyon Görevlisi, Yönetici…

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 03:23
  Bim Maaşları 2024: Kasiyer, Reyon Görevlisi, Yönetici…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Bim’de çalışmak, iş arayışında olan birçok kişinin merak ettiği konuların başında geliyor. Türkiye’de perakendecilik sektörü, istihdamın büyük bir kısmını karşılarken zincir marketler ise çalışma şartları bakımından fırsatlar sunabiliyor. Peki, Bim maaşları 2024’de ne kadar oldu? Kasiyer, depo görevlisi, reyon elemanı ve mağaza yöneticisi gibi pozisyonlar için inceledik…

  Bim maaşı, genel olarak deneyim süresinden çalışılan pozisyona kadar bir dizi faktöre göre belirleniyor. Özellikle öğrencilerin gündeminde ise Bim’de part time çalışmak fikri var… Bim part time maaş bilgilerine de değindik. Bim çalışan maaşlarını incelemeye başlayalım…

  Bim Çalışma Şartları 2024

  Bim Çalışan Maaşları
  Bim Çalışan Maaşları

  Bim personel maaşları bilgilerine geçmeden önce ilgili kurumda çalışma şartları hakkında birkaç bilgi verelim. Bim çalışma şartları bakımından diğer zincir marketlere göre pek çok avantaj sağlıyor! Bim maaşları ile ilgili olarak çalışma şartlarını verelim…

  Bim’de çalışma şartları güncel olarak şu şekildedir:

  • Haftalık 45 saat çalışma süreniz bulunuyor.
  • Çalışma saatleri, mağaza açılış kapanış sürelerine göre belirlenmektedir. Buna göre yaz ve kış sezonunda farklı saatler uygulanabiliyor.
  • Günlük sabah – akşam olmak üzere iki vardiya şeklinde çalışıyorsunuz. Vardiya saatleri ise esnek olarak mağaza yönetimi tarafından belirlenebilir.
  • Haftalık 1 gün izin hakkınız bulunmaktadır. Bu izin günü genelde hafta içi olacak şekilde yönetim tarafından belirleniyor.
  • Bim part time çalışma şartları ise haftalık 30 saat düzenine göre belirlenir.
  • Çalışma süresince mesaiye kalabiliyorsunuz. Fazla mesai ücretleri, Bim maaşlarına yansıtılmaktadır. Ayrıca fazladan çalıştığınız süreyi sonradan izin olarak da kullanabiliyorsunuz.
  • Envanter sayım, farklı mağaza görevi gibi uygulamalar da mevcuttur.
  • Maaşa ek olarak prim ve yol ücreti ödemeleri yapılıyor. Ek olarak aylık alışveriş yapmanızı sağlayacak Bim Kart’ınıza belirli bir miktar para yatırılıyor.

  Bim çalışma şartları 2024 yılında bu şekildedir. Bim iş başvurusu yapmadan önce bu şartları okuyup bilgi sahibi olmanız önemlidir. Şimdi Bim maaşı 2024 bilgilerine geçelim…

  Öneri içerik: Gratis’te Personel Maaşları Ne Kadar?

  Bim Maaşları 2024’te Ne Kadar? Güncel Zamlı Ücretler!

  Bim Personel Maaşları
  Bim Personel Maaşları

  İş arayanlar Bim’de çalışmak hakkında yorumları okurken aynı zamanda maaş bilgilerini de merak ediyorlar. Bim personel ve çalışan maaşları, genel olarak diğer marketlere göre ek prim ve yol ücreti gibi desteklerle oldukça iyi seviyededir. Bim personel maaşları ne kadar oldu? İşte yanıtı…

  Bim maaşları güncel olarak çalışma pozisyonlarına göre aşağıdaki gibidir:

  Çalışma PozisyonuFiyat
  Bim Part Time Maaşları11.750 TL
  Bim Depo Görevlisi Maaşları19.000 TL
  Bim Kasiyer Maaşları18.000 TL
  Bim Reyon Görevlisi Maaşı18.000 TL
  Bim Mağaza Müdür Yardımcısı Maaşları22.500 TL
  Bim Müdür Maaşları27.500 TL
  Bim Bölge Sorumlusu Maaşı35.000 TL
  Bim’de personel maaşları ne kadar?

  Bim’de reyon görevlisi ya da kasiyer olarak işe girmek, genel olarak asgari ücretin biraz üzerinde maaş alacağınız anlamına gelir. Ancak kurum içi sınavlarla yükselebilir, mağaza müdür yardımcısı ya da müdür olarak maaşınızı yükseltebilirsiniz.

  Şimdi Bim maaşlarını detaylı olarak inceleyelim…

  Öneri içerik: Şok Market Maaşı

  1- Bim Kasiyer Maaşı

  Bim’de çalışmak istiyorum diyen birçok kişi özellikle kasiyerlik pozisyonu için araştırmalarını yapıyor. Bim personel maaşları, kasiyerler için ortalama olarak asgari ücretin üzerindedir. Ancak yeni giren kişiler için geçerli olan bu maaş miktarı, daha sonra kıdem süreniz arttıkça yükselecektir.

  Bim maaşları kasiyer pozisyonunda çalışan personeller için aşağıdaki gibidir:

  • Bim kasiyer maaşları 2024 yılında ortalama olarak 18.000 TL ile başlamaktadır.

  2- Bim Reyon & Depo Görevlisi Maaşları

  Bim Maaşı
  Bim Maaşı

  Bim maaşları ne kadar oldu sorusunu reyon ve depo görevlileri için de yanıtlamak gerekir. Bim’de reyon görevlisi olarak çalışmak, alternatif seçenekler arasında en popüler olanlarından birisidir.

  Reyon görevlileri de genel anlamda kasiyerler ile aynı maaşı alır. Depo görevlileri ise bölge dağıtım merkezlerinde çalışırlar. İşleri daha ağır olduğu için kasiyer ve reyon elemanlarına göre maaşı biraz daha yüksektir.

  • Bim reyon elemanı maaşları ortalama olarak 18.000 TL,
  • Bim depo görevlisi maaşı ise ortalama 19.000 TL,

  civarındadır. Bim maaşları, yukarıdaki kadro ve pozisyonlar için değişiklik gösterecektir.

  İlginizi çekebilir: İŞKUR Evde Paketleme İşleri

  Bim Maaşı Hangi Bankaya Ne Zaman Yatar?

  Bim maaşı hakkında tüm merak edilenleri yanıtladık. Peki, Bim maaşları hangi bankaya yatıyor? Ne zaman yatıyor? İşte bu soruların yanıtları:

  • Bim personel maaşları her ayın 1’inde hesaplarınıza yatırılır.
  • Bim’de maaşlar kadrolu elemanlar için Garanti BBVA, İŞKUR aracılığıyla girip deneme süresinde olanlar için Halk Bankası aracılığıyla yatırılmaktadır.

  Son olarak Bim’de çalışmak istiyorum diyen kişiler için iş başvurusu detaylarını paylaşalım.

  Bim İş Başvurusu Nereden Yapılır?

  Bim Maaşları 2024
  Bim Maaşları 2024

  Bim’de işe girmek için kariyer siteleri ya da marketin kendi web sitesi üzerinden başvuruda bulunmanız gerekir. Bim iş başvurusu için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz:

  • Bim İş Başvuru Formu bağlantısına tıklayabilir, güncel CV bilgilerinizi girerek gönderebilir, başvuru yapabilirsiniz. Bu yolla yapacağınız başvurulara, uygun görülmeniz halinde hızlıca  geri dönüş yapılıyor.
  • Kariyer.net, eleman.net gibi alternatif kariyer siteleri üzerinden de başvurular alınabilmektedir.

  İlginizi çekebilir: A-101 Maaşları

  Bim maaşları hakkında düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşın, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.