DOLAR

32,5370

0.19%
EURO

34,8246

0.28%
ALTIN(gr)

2.487,17

1,02%
BİST 100

9549.31

1,02%
  Şok Market Maaşları 2024 – Part Time, Kasiyer, Reyon…

  Şok Market Maaşları 2024 – Part Time, Kasiyer, Reyon…

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 03:11
  Şok Market Maaşları 2024 – Part Time, Kasiyer, Reyon…
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  İş arayışında olan kişiler için markette çalışmak, en önemli alternatifler arasında yer alıyor. Türkiye’de perakende sektörü içerisinde ise Şok Market oldukça önemli bir yere sahip. Şok Market maaşları 2024 yılında ne kadar oldu? Sizler için inceledik.

  Şok Market çalışma şartları, alternatiflerine göre oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Kasiyer, reyon, mağaza sorumlusu maaşları da iyi durumda. Şok maaşları 2024 güncel listesini aktarıyoruz. Ek olarak Şok Market part time maaşları hakkında da bilgiler bulabileceksiniz. İşte detaylar…

  Şok Market Çalışma Şartları

  Şok Çalışma Şartları
  Şok Çalışma Şartları

  Şok Market, iş arayan birçok kişinin hedeflediği kurumlar arasında yer alıyor. Şok Market’te çalışmak ise, belirli şartları taşımanız halinde her dönem için mümkün. Şok çalışan maaşları bilgilerine geçmeden önce çalışma şartlarını aktarmak istiyoruz.

  Şok Market çalışma şartları şu şekildedir:

  • Şok’ta çalışmak için öncelikle başvuru şartlarını taşımanız gerekiyor. En az lise mezunuysanız ve deneyim sahibi iseniz, Şok Market’te işe başlamanız oldukça kolay.
  • Şok personelleri haftalık 45 saat çalışırlar ve günde 2 vardiya şeklinde çalışma düzeni bulunuyor.
  • Haftalık 1 günlük izin hakkınız ise genelde hafta içi olacak şekilde ayarlanıyor.
  • Ek olarak prim, yemek parası vb. gibi yan haklarınız da mevcut.
  • Şok Market maaşları, bu düzene göre yatırılırken ayrıca mesai, envanter (sayım) gibi ek ücretler de maaşınıza yansıtılıyor.
  • SGK, yıllık izin hakkı vb. tüm haklarınız, İş Kanunu’na uygun şekilde sizlere yansıtılır.
  • Şok Market iş başvurusu yaparken part time seçeneğiniz de bulunmaktadır. Part time çalışanlar, haftalık 30 saat çalışırken vardiya saatleri tamamen sizin durumunuza göre mağaza yönetimi tarafından belirlenir.
  • Şok personel maaşları, ayın 1’i ve 10’u arasında yatırılır. Ödemeler kadrolara göre farklı günlerde gerçekleşiyor. Şok Market maaşları İŞKUR aracılığıyla işe girdiğinizde Halk Bankası aracılığıyla yatırılır.
  • Şok yemek parası ne kadar diye soruyorsanız yemek ödemelerinin full time ya da part time çalışma şekline göre değiştiğini belirtmek gerekiyor. Ücretler ise yasal alt sınırdan yatırılmaktadır.

  Eğer Şok Market başvuru şartlarını karşılıyorsanız, başvurunuzu yaparak geri dönüş bekleyebilirsiniz.

  Öneri içerik: Bim Maaşları

  Şok Market Maaşları 2024 – Güncel!

  Şok Market Maaşları
  Şok Market Maaşları

  Şok çalışan maaşları, başlangıç aşamasında asgari ücretin biraz üzerinde olacak şekilde ayarlanmıştır. Ancak deneyim kazandıkça ya da kurum içi yükselme fırsatlarından faydalandıkça maaşlarınız artacaktır. Ek olarak Şok part time maaşları da haftalık 30 saat üzerinden yatırılır.

  Şok Market maaşları 2024 yılında kadro ve pozisyonlara göre şu şekildedir:

  PozisyonMaaş
  Şok Kasiyer Maaşları17.500 TL
  Şok Reyon Görevlisi Maaşı17.500 TL
  Şok Müdür Yardımcısı Maaşları20.000 TL
  Şok Mağaza Müdürü Maaşı27.500 TL
  Şok Bölge Sorumlusu Maaşları32.500 TL
  Şok Part Time Maaşları11.500 TL
  Şok Market’te personel maaşları ne kadar?

  NOT: Şok Market maaşları, ortalama olarak bu şekilde olsa da deneyim süresine bağlı olarak ek ücretlendirmelerle maaşlar farklılık gösterebilir. Ayrıca yıl sonuna yaklaşırken gelir vergisi kesintilerinden kaynaklı olarak da farklı maaşlar söz konusu olabiliyor.

  Şimdi maaşları detaylı olarak inceleyelim…

  İlginizi çekebilir: A-101 Maaşları

  1- Şok Kasiyer Maaşları 2024

  Şok iş başvurusu yaptıktan sonra kasiyer, reyon ya da depo görevlisi gibi farklı pozisyonlar için işe alınırsınız. Kasiyerlik, mağaza elemanı olarak en temel seviyede başlayabileceğiniz bir görevdir. Asgari ücret seviyesinde başlangıç maaşları olsa da sonrasında deneyim kazandıkça bu maaşlar artabiliyor.

  Şok Market kasiyer maaşları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Şok kasiyer maaşı güncel olarak 17.500 TL civarındadır.

  2- Şok Part Time Maaşları 2024

  Şok Market maaşları part time çalışma sistemi için de merak ediliyor. Part time çalışanlar, haftalık 45 saat yerine 30 saat çalışarak farklı bir sisteme tâbi tutuluyorlar. Ödemeleri de buna göre yapılmaktadır.

  Şok Market’te part time çalışan maaşları şu şekildedir:

  • Şok Market part time maaşı ortalama olarak 11.500 TL civarındadır.

  Yukarıdaki maaşlar prim, yemek parası, envanter sayım ücretleri gibi farklı unsurlara göre değişiklik gösterebilecektir. Ancak genel olarak Şok maaşları bu şekildedir. Şok Market maaşları ilginizi çektiyse, iş başvurusu için detaylara geçelim.

  Önerilen içerik: Gratis Maaşları

  Şok Market İş Başvurusu

  Şok Market'te Çalışmak
  Şok Market’te Çalışmak

  Şok Market çalışma şartları ve maaş bilgilerini inceledik. Bu aşamada Şok’ta çalışmak sizin için uygunsa, iş başvurusu yapmanız için yöntemleri sıralayalım!

  Şok Market iş başvurusu için temel olarak kurumun kendi web sitesi üzerinden başvuruları yapabiliyorsunuz. Ancak kariyer siteleri aracılığıyla da başvurular yapılabilmektedir. Ek olarak İŞKUR aracılığıyla da alımların olduğunu söyleyelim.

  Şok Market iş başvuru formu bağlantısıyla formu doldurabilir, CV’nizi göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Şok Market maaşları konusunda son olarak iş başvuru şartlarını değerlendirelim…

  1- Şok Market Başvuru Şartları

  Şok Market’te çalışmak için aranan şartlar ise genel olarak şu şekildedir:

  • Lise mezuniyet derecesi,
  • Mağazacılık kariyer hedefi olan,
  • İletişim becerileri gelişmiş,
  • Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayan,

  Herkes iş başvurusunda bulunabilir. Herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır.

  Şok Market maaşları hakkında düşüncelerinizi yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.