DOLAR

32,5110

0.19%
EURO

34,8177

0.25%
ALTIN(gr)

2.485,76

0,97%
BİST 100

9549.29

0,97%
  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2,5 KG Nohut Fiyatları

  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2,5 KG Nohut Fiyatları

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 03:28
  Bim Nohut Fiyatı 2024: Saban 1 KG – 2,5 KG Nohut Fiyatları
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Nohut, ev yemekleri içerisinde en sık kullanılan gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Bim Marketler zinciri, birçok ürün grubunda olduğu gibi nohut ürünlerinde de en uygun fiyatı sunuyor. Bim nohut fiyatı 2024 listesini sizlerle paylaşıyoruz…

  Bim Nohut fiyatları, marketin kendi markası olan Saban markası ile belirlenmektedir. Ancak diğer markaların nohut çeşitlerine de rastlayabiliyoruz. Bim’de nohut fiyatı 2024 yılında marka ve çeşitler açısından değişebilmektedir. Bim Saban nohut fiyatı 1 KG’lık seçenekler için ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Nohut Çeşitleri ve Markaları

  Bim nohut çeşitleri, miktar bazında değişiklik gösterse de konserve ürünlerin raflardaki yerini almasıyla birlikte daha da genişlemiştir. Bim nohut markası olarak Saban’ı tercih ediyor. Saban, bakliyat ürünlerinde Bim’in kendi markası olarak üretim gerçekleştirmektedir. Bim nohut fiyatı da markalara göre değişiklik gösteriyor.

  Bim nohut çeşitleri aşağıdaki gibidir:

  • Saban Nohut Çeşitleri
  • Haşlanmış Nohut (Konserve)
  • Beyaz Nohut

  Markaların yukarıdaki çeşitler özelinde ürünleri bulunmaktadır. Bu çeşitlere göre Bim nohut fiyatı değişiklik gösterse de ilgili market, her zaman en uygun fiyatı sunuyor. Bim nohut fiyatları 2024 listesini sunmaya başlayalım…

  Öneri içerik: Bim Çerez Fiyatı

  Bim Nohut Fiyatı 2024 | Saban Markası

  Bim Nohut Fiyatları Ne Kadar Oldu?
  Bim Nohut Fiyatları Ne Kadar Oldu?

  Nohut, en temel besin gruplarından birisi olarak vatandaşlar tarafından sıklıkla tüketiliyor. Bim ise nohut alışverişi için en uygun market konumundadır diyebiliriz. 1 KG nohut fiyatı Bim için sürekli araştırılmaktadır. Biz de sizler için güncel fiyatları listeledik.

  Bim nohut fiyatı 2024 yılında Saban markası ve çeşitleri için aşağıdaki gibidir:

  Bim Nohut Markaları ve ÇeşitleriFiyatı
  Bim 1 KG Nohut Fiyatları (Saban)39,50 TL
  Bim Beyaz Nohut Fiyatları 1 KG (Saban)57,50 TL
  Saban Nohut Fiyatı 2.5 KG99,75 TL
  Yayla 700 GR Haşlanmış Nohut36,00 TL
  Burcu 800 GR Konserve Nohut37,50 TL
  Bim’de nohut fiyatları 2024

  Bim nohut fiyatı güncel olarak markalar arasında bu şekildedir. Özellikle Bim konserve nohut fiyatları, pratik olması nedeniyle sıkça araştırılıyor. Burcu markasının sadece Aktüel dönemlerinde Bim raflarında yerini aldığını söylemek gerekir. Şimdi fiyatları detaylı olarak inceleyelim…

  1- Bim 1 KG – 2.5 KG Nohut Fiyatı

  Bim’de nohut fiyatları, 1000 GR ve 2500 GR olmak üzere iki farklı kategoride değerlenir. Bim Market nohut fiyatı açısından sadece Saban markası bulunuyor. Ancak başka markalara da stok durumuna göre yer verilmektedir.

  Bim nohut fiyatı 1 KG ve 2.5 KG seçenekleri için şu şekildedir:

  • Saban Nohut Fiyatları 1 KG: 39,50 TL
  • Saban Nohut Fiyatı 2.5 KG: 99,75 TL

  Bim 2.5 kilo nohut seçeneklerini her mağazada bulamayabilirsiniz. Ancak 1 KG seçenekler, hemen her mağazada yer almaktadır. Bim nohut fiyatı, aynı zamanda beyaz nohutlar için de listeleniyor. Saban markasının beyaz nohut fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

  İlginizi çekebilir: Bim Krema Fiyatı

  2- Bim Beyaz Nohut Fiyatları

  Bim Beyaz Nohut Fiyatları
  Bim Beyaz Nohut Fiyatları

  Beyaz Nohut, normal nohut ürünlerine göre biraz daha pahalıdır. Ancak Saban markası farkıyla yine piyasadaki en uygun fiyatı bulabiliyorsunuz. Bim nohut fiyatı beyaz nohut için şu şekildedir:

  • Saban Beyaz Nohut 1000 GR: 57,50 TL

  İlginizi çekebilir: Bim Nutella Fiyatları 2024

  Bim Haşlanmış Nohut Fiyatları (Konserve)

  Bim nohut fiyatları aynı zamanda haşlanmış ve konserve ürünler için de geçerlidir. Saban markasının kendine ait konserve nohut ürünü bulunmasa da Yayla ve Burcu gibi alternatif markaları bulabiliyorsunuz. Ancak bu ürünlerin sadece Aktüel dönem kampanyalarında yer aldığını ve indirime girdiğini eklemek gerekiyor.

  Ev hanımları için pratik bir kullanım sunan haşlanmış nohutlar, fiyatlarının uygun olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Haşlanmış nohut fiyatları Bim’de ne kadar? İşte yanıtı:

  • Yayla 700 GR Haşlanmış Nohut Fiyatı: 36,00 TL
  • Burcu Konserve Nohut Fiyatı 800 GR: 37,50 TL

  Bim nohut fiyatı listesi güncel olarak bu şekildedir. Şimdi marka ve ürünlere ait detayları aktaralım…

  Bim Nohut Markası Nedir?

  Bim Saban Nohut Fiyatları
  Bim Saban Nohut Fiyatları

  Bim nohut markası olarak Saban tercihinde bulunmaktadır. Saban markası, bakliyat ürünlerinde üretim yapan, Bim’e ait bir firmadır. İlgili markanın bakliyat alanında pek çok ürünü bulunsa da nohut gıdası ile ön plana çıkması söz konusudur.

  Saban, Bim adına üretim gerçekleştiren bir bakliyat firması olarak nohut ürünlerine kaliteyi ve uygun fiyatı sağlamaktadır. Bim nohut fiyatı listesinde de Saban markasının ağırlıkta olduğunu görüyoruz.

  İlgili içerik: Yurdum Salça Fiyatları

  Bim Nohut Nasıl?

  Bim nohut fiyatları araştırması yapan birçok kişi ilk defa karşılaştıkları Saban markasını da merak ediyor. Bu noktada “Bim nohut nasıl” sorusu sıkça sorulmaktadır. Bim nohut yorumları hakkında şu bilgileri sizlere sunabiliriz:

  • Tüketiciler genel olarak Bim nohut çeşitlerinden memnundur. Ancak istisnai olarak Saban markasının ürünleri hakkında olumsuz yorumlar yapanlar da mevcuttur.
  • Ürünleri ve fiyatlarını genel olarak değerlendirdiğimizde bu memnuniyetin arkasında ürün kalitesi ve fiyatı yatmaktadır. Tüketiciler özellikle fiyatların uygun olmasını oldukça faydalı bulmuştur.
  • Fakat yine de ürünleri yorumlara göre değil, bizzat alarak deneyip, sonrasında bir karara varmanız önerilmektedir.

  Bim nohut fiyatı 2024 listesi hakkında düşüncelerinizi yorumlar halinde bizlerle paylaşabilir, düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.