DOLAR

32,5074

0.18%
EURO

34,8264

0.28%
ALTIN(gr)

2.489,48

1,12%
BİST 100

9547.84

1,12%
  Bim Krema Fiyatları 2024: Dost Sıvı Krema Ne Kadar?

  Bim Krema Fiyatları 2024: Dost Sıvı Krema Ne Kadar?

  ABONE OL
  9 Aralık 2023 23:14
  Bim Krema Fiyatları 2024: Dost Sıvı Krema Ne Kadar?
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Krema, yemekler ve tatlılar için kullanılan süt ürünleri arasında en fazla tercih edilen çeşit olarak kabul ediliyor. Uygun fiyatlı alışverişin adresi olan Bim, krema alışverişinde de en uygun fiyatı sunmaktadır. Peki, Bim krema fiyatları ne kadar? Dost markası başta olmak üzere tüm seçenekleri değerlendirdik.

  Bim’deki krema çeşitleri, hem yemekler için hem de tatlılar için ayrı ayrı olarak değerlendirmek üzere başarılı bir şekilde sağlanmıştır. Bim Dost krema fiyatı dâhil tüm alternatif ürünlerin fiyat bilgilerini sunuyoruz. Bim krema fiyatı 2024 listesi sizlerle…

  Bim’deki Krema Çeşitleri

  Bim’de krema çeşitleri denildiğinde akla ilk olarak Dost markası geliyor. Dost, Bim’in süt ürünleri grubundaki kendi markasıdır. Bim krema fiyatları 2024 yılında da Dost markasının fiyat avantajıyla oluşturulmuştur. Peki, Bim’de hangi krema çeşitleri bulunuyor? İşte yanıtı:

  • Dost Krema 200 ML
  • Dost Krema 200 ML %18 Yağlı
  • Dost 200 ML Krema %20 Yağlı Bitkisel Krema

  Bu çeşitlerden bitkisel olan ürünler hariç diğer seçenekler pastacı kreması olarak değerlendirilebilmektedir. Bim sıvı krema fiyatı noktasında hepsi değerlendirilse de kullanım noktasında bitkisel krema, yemekler içindir. Dost sıvı krema fiyatı 2024 bilgilerini sunalım…

  Öneri içerik: Bim Köfte Fiyatları

  Bim Krema Fiyatları | Dost Sıvı – Pastacı Kreması

  Bim Makarna Kreması Fiyatları
  Bim Makarna Kreması Fiyatları

  Bim krema fiyatı, Dost markasının ürünlerine göre ağırlıklı olarak belirlenmektedir. Güncel olarak Tikveşli, Pınar, İçim ve Sütaş gibi markalar bulunsa da Dost haricindeki diğer krema markaları, sadece Aktüel dönemlerinde Bim’deki raflarda yer buluyor. Özel zamanlar haricinde sadece Dost krema çeşitlerini bulabiliyorsunuz.

  Bim krema fiyatları 2024 yılında Dost markası için aşağıdaki gibidir:

  • Bim Pasta Kreması Fiyatı (Dost 200 ML): 23,50 TL
  • Bim Pastacı Kreması Fiyatları (Dost 200 ML %18 Yağlı): 24,50 TL
  • İçim 200 ML %18 Yağlı Krema Fiyatları: 21,50 TL
  • Pınar Yağlı Krema Fiyatı 200 ML: 23,50 TL
  • Dost Bitkisel Yağlı Krema %18: 22,50 TL

  NOT: Dost harici diğer markaların raflardaki yeri mağazaların stok durumuna göre değişebilmektedir. Ancak Dost krema çeşitlerini hemen her Bim mağazasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

  Bim pastacı kreması fiyatları dahil olmak üzere tüm seçenekler ve fiyatları bu şekildedir. Enflasyon kaynaklı markaların uygulayacağı fiyat değişikliklerini takip etmek için bu içeriği düzenli aralıklarla kontrol edebilirsiniz.

  Bim Dost Krema Fiyatı

  Bim krema fiyatları, ağırlıklı olarak Dost markasının yer aldığı bir listeyi ifade etmektedir. Bu nedenle Dost krema fiyatı bilgilerine ayrıca değinmek gerekebilir. Dost, tüm süt ürünlerinde olduğu gibi krema çeşitlerinde de en uygun fiyatı sağlıyor.

  Bim Dost krema fiyatları güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Dost Krema Fiyatı: 23,50 TL
  • Dost Yağlı Krema Fiyatları: 24,50 TL
  • Dost Bitkisel Yağlı Krema Fiyatı: 22,50 TL

  Bim’deki kremalar ve fiyatları güncel haliyle bu şekildedir. Fiyatlar hakkında önemli bilgilerle devam edelim.

  İlginizi çekebilir: Bim Connex Yufka Fiyatları

  Bim Krema Fiyatı Güncel Mi?

  Bim Krema Fiyatları
  Bim Krema Fiyatları

  Bim krema fiyatı, belirli aralıklarla güncellenmektedir. Ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmeler neticesinde markalar, ürün gruplarını yeniden fiyatlıyorlar. Bu sayfada yer alan Bim krema fiyatları, düzenli periyotlarla güncellenmektedir. Fiyatlar, doğrudan Bim marketlerden teyit edilerek tablo ve listelene eklenmektedir.

  Bim Dost krema fiyatı, piyasadaki diğer ürünlere göre en iyi seçenek konumunda yer alıyor. Krema ihtiyacınız için Dost markasını tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bim krema fiyatları açısından güncel bilgileri bu sayfadaki listeden sağlayabilirsiniz.

  Bim Krema Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

  Bim Krema Fiyatı
  Bim Krema Fiyatı

  Bim krema fiyatı  listesini sizlere sunduk. Peki, krema çeşitleri nerelerde kullanılıyor? Bu soruyu yanıtlayalım…

  Bim’deki kremalar genel olarak iki farklı kategoride değerlendirilebilir:

  • Yemek Kremaları
  • Tatlı Kremaları

  İsimlerinden de anlaşılacağı üzere bitkisel yağ kaynaklı olan kremalar, yemekler için kullanıma uygundur. Makarna başta olmak üzere pek çok yemekte bu ürünler tercih edilebiliyor. Isıtılabilir yapısı sayesinde yemeklerinize eşsiz lezzet katmaktadır.

  Diğer krema çeşitleri ise genel olarak pastacı kreması şeklinde ifade ediliyor. Pasta yapımı başta olmak üzere pek çok tatlı türünde bu kremalardan faydalanılabilmektedir.

  Bim krema fiyatları, her iki çeşit için de aynı seviyededir. Bu nedenle çeşitler arasında herhangi bir fiyat farklılığı bulunmuyor. Ancak Dost markası haricinde İçim, Pınar ve Tikveşli gibi markalar arasında ciddi fiyat farklılıkları olabilmektedir.

  İlginizi çekebilir: Bim Nohut Fiyatları 2024

  Bim marketlerdeki güncel fiyatlara dair gelişmeleri ve düşüncelerinizi paylaşmak için yorumlar sekmesini kullanabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.