DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Bim Yoğurt Fiyatları: Dost 3 KG – 5 KG Yoğurt Ne Kadar?

  Bim Yoğurt Fiyatları: Dost 3 KG – 5 KG Yoğurt Ne Kadar?

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 21:11
  Bim Yoğurt Fiyatları: Dost 3 KG – 5 KG Yoğurt Ne Kadar?
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Yoğurt, insanların her zaman için sevdiği ve tükettiği gıda ürünlerinin başında geliyor. Yoğurt fiyatlarının zamlanması, insanları uygun fiyatlı alternatifleri araştırmaya yöneltiyor. Bim yoğurt fiyatları 2024 listesi ile en uygun seçenekleri değerlendirebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

  Bim’de yoğurt fiyatları, Dost markasının çeşitlerine göre belirlenir. Diğer bilinen markaların fiyatları ise genel olarak tüm marketlerde aynıdır. Bim Dost yoğurt fiyatları ne kadar? Merak eden kullanıcılarımız için tablo ile detaylı olarak aktardık. Ek olarak Bim 3 kilo ve 5 kg yoğurt fiyatlarını da öğrenebileceksiniz. İşte detaylar…

  Bim Yoğurt Çeşitleri ve Markaları

  Bim Yoğurt Fiyatı
  Bim Yoğurt Fiyatı

  Bim’de yoğurt çeşitleri, genel olarak yağ miktarı, pastörize olup olmaması ve miktar bazlı olarak sağlanmaktadır. Buna bağlı olarak birçok markayı Bim marketlerde bulabiliyorsunuz. Bim yoğurt fiyatlarına dair güncel bilgileri sunmadan önce çeşitleri açıklayacağız. Bim’de yoğurt markaları ve çeşitleri, oldukça fazla ve önemli alternatiflere sahip. Dost, temelde Bim’in markası olarak raflardaki yerini alan, en çok satışın gerçekleştiği markadır.

  Bim yoğurt çeşitleri ve markaları şu şekildedir:

  • Dost Yoğurt Çeşitleri
  • Pınar
  • Binvezir
  • Tire
  • Eker

  Bim yoğurt fiyatı 2024 listesinde de çoğunlukla bu markalar ve çeşitleri yer almaktadır. Bim’de yoğurt fiyatları ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Yoğurt Fiyatları 2024: Dost Markası

  Dost yoğurt fiyatları, markanın Bim PL markası olması nedeniyle oldukça uygundur. Üretimden lojistiğe kadar birçok detay Bim’in kendisi tarafından yürütülür ve indirimlerle birlikte fiyatlar daha da aşağı çekilir. Bim yoğurt fiyatı için de Dost markasının önemli fiyat avantajları sağladığını görüyoruz.

  Bim yoğurt fiyatları 2024’te Dost ve diğer markalar için aşağıdaki gibidir:

  Bim Yoğurt ÇeşitleriFiyatları
  Bim 1.5 KG Yoğurt Fiyatları (Dost)39,50 TL
  Bim Dost 2.5 KG Yoğurt Fiyatı (Yarım Yağlı)62,50 TL
  Bim Süzme Yoğurt Fiyatları (Dost 900 GR)62,50 TL
  Bim 3 KG Yoğurt Fiyatı (Dost)87,50 TL
  Bim Dost 5 KG Yoğurt Fiyatları129,00 TL
  Sek Yarım Yağlı 5 KG Yoğurt Fiyatı119 TL
  Binvezir Tam Yağlı 1,5 KG Yoğurt42,50 TL
  Bim yoğurt fiyatları ne kadar oldu?

  Bim yoğurt çeşitleri ve fiyatları temel olarak bu şekildedir. 1,5 kg’dan 5 kg’a kadar sıkça tüketilen seçeneklere göre oluşturulan bu tablo, düzenli aralıklarla güncellenecektir.

  Bim yoğurt fiyatlarını Dost, SEK ve diğer markalar için 1 kilo, 3 KG, 5 KG gibi seçenekler dahilinde inceleyelim.

  Öneri içerik: Bim Süt Fiyatları

  1- 3 KG Yoğurt Fiyatı

  Bim Yoğurt Çeşitleri
  Bim Yoğurt Çeşitleri

  Bim Dost yoğurt fiyatları, en çok 3 kilogramlık seçenekler için merak ediliyor. Miktar bakımından yeterli ve fiyat bakımından ise ucuz olması, kişilerin daha çok bu ürünü tercih etmesine neden oluyor. Bim’de yoğurt fiyatları Dost 3 KG seçenekleri için incelememize geçelim.

  Bim yoğurt fiyatları Dost markasının 3 kg seçeneği için çok önemli avantajlara sahiptir. Dost yoğurt çeşitleri arasında da en fazla tercih edilen ürün olarak 3 kilo yoğurtlar biliniyor. İşte detaylar…

  Bim 3 KG yoğurt fiyatları 2024’te şu şekildedir:

  • Dost 3 KG Yoğurt Fiyatları: 87,50 TL

  2- Bim 5 KG Yoğurt Fiyatları

  Hem hesaplı hem de çok miktarda yoğurt almak isterseniz, tüm markaların 5 kiloluk seçenekleri en uygun avantajı sağlıyor diyebiliriz. Fiyat bakımından ise en iyi fiyat, elbette Dost markasında… Bim’de 5 KG yoğurt fiyatları için aşağıdaki listeyi baz alabilirsiniz.

  Bim 5 KG yoğurt fiyatları Sek ve Dost markaları için şu şekildedir:

  • Dost 5 KG Yarım Yağlı Yoğurt Fiyatı: 129,00 TL
  • Sek 5 KG Yarım Yağlı Yoğurt Fiyatları: 119 TL

  3- Bim 1,5 KG Yoğurt Fiyat

  Dost Yoğurt Fiyatları
  Dost Yoğurt Fiyatları

  Son olarak Bim yoğurt fiyatları için 1,5 KG’lık seçenekleri inceleyelim. Birçok markanın 1500 gram yoğurt çeşidi bulunsa da Bim’de en çok Dost ve Binvezir markaları tercih ediliyor.

  Binvezir markasının sadece aktüel kampanyaları dönemlerinde Bim mağazalarında yer aldığını söyleyelim. Buna göre Dost markasını sürekli olarak, diğer markaları ise kampanya dönemlerinde mağazalarda bulabilirsiniz.

  Bim yoğurt fiyatları 1500 gramlık seçenekler için aşağıdaki gibidir:

  • Dost 1500 GR Yoğurt Fiyatı: 39,50 TL
  • Binvezir 1.5 KG Yoğurt: 44,50 TL

  NOT: Bim’de yoğurt fiyatı listesi bu şekildeydi.Ekonomik gelişmelere göre ve markaların fiyat stratejilerine göre bu listedeki fiyatlar değişebilecektir. Güncel fiyatları Alaşehir Post ile bu sayfa üzerinden hemen kontrol edebilir, bilgileri alabilirsiniz.

  İlginizi çekebilir: Bim Köfte Fiyatı

  Bim Yoğurt Fiyatı Ucuz mu?

  Bim'de Yoğurt Fiyatı
  Bim’de Yoğurt Fiyatı

  Bim yoğurt fiyatı hakkında kişiler diğer marketlerle kıyaslama yorumlarını da merak ediyor. Öncelikle markalardan bağımsız olarak sıklıkla yoğurt tüketimi gerçekleştiriyorsanız, yüksek miktarlı ürünlere (3 KG – 5 KG) yönelmeniz gerekir. Miktar arttıkça fiyat avantajı da daha çok oluyor.

  Bim’de Dost yoğurt fiyatları ise piyasa içerisindeki en uygun seçenek konumundadır. Alternatifleri olarak görülen A-101 ve Şok Marketler düşünüldüğünde, en iyi fiyatın Dost markasında olduğunu görüyoruz.

  Ancak Bim yoğurt fiyatları incelemesi ile fiyat takibini düzenli olarak yapmanız ve indirimlerden haberdar olmanız da önemlidir. Buna göre Bim yoğurt fiyatının güncel çeşitler itibariyle ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.