DOLAR

32,5074

0.18%
EURO

34,8264

0.28%
ALTIN(gr)

2.489,48

1,12%
BİST 100

9547.84

1,12%
  Bim Süt Fiyatları 2024: Dost Süt Çeşitleri ve Fiyatı!

  Bim Süt Fiyatları 2024: Dost Süt Çeşitleri ve Fiyatı!

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 21:17
  Bim Süt Fiyatları 2024: Dost Süt Çeşitleri ve Fiyatı!
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Süt, temel içeceklerden birisi olarak besleyici özellikleriyle insanların her zaman talep gösterdiği bir gıda ürünüdür. Ekonomik zorluklardan kaynaklı olarak yapılan zamlar ise vatandaşların uygun fiyatlı süt aramasına neden oldu. Bim süt fiyatları 2024 listesiyle hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı sütleri inceleyebilirsiniz!

  Bim süt fiyatı, temel olarak Dost markası özelinde raflardaki yerini almaktadır. Dost, Bim’in süt ürünleri grubunda üretim yapan markasıdır. Bim Dost süt fiyatları ve daha fazlasını sizler için sunuyoruz. Ek olarak Dost altın süt, çikolatalı süt fiyatı gibi tüm çeşitleri aktarıyoruz. Bim’de süt fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Süt Markaları Nelerdir?

  Bim'de Süt Fiyatları
  Bim’de Süt Fiyatları

  Bim süt fiyatı, genelde Dost markasının pastörize, tam yağlı, yarım yağlı gibi seçenekleri itibariyle oluşturuluyor. Her bir ürünün maliyeti farklı olduğundan dolayı, fiyatlarda da farklılık söz konusudur. Bim süt fiyatları da aktüel dönem kampanyaları haricinde farklı unsurlar içermektedir.

  Dost markası haricinde diğer bilinen markaların süt ürünlerini de Bim’de bulabilirsiniz. Bu doğrultuda Bim süt markaları yönünden zengin seçenekler sunan bir markettir. Bim’de süt fiyatları, diğer marketlere kıyasla çok daha hesaplı olarak bilinmektedir. Fiyatları sizler için inceledik!

  Bim süt markaları ve çeşitleri güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Dost Süt Çeşitleri
  • Pınar
  • Torku
  • Sek
  • İçim

  Bazı dönemlerde aktüel kampanyalarına özel olarak farklı markalar da mağazalarda yer alabiliyor. Özellikle indirim ve kampanya dönemlerinde bulunan bu markalar, fiyat avantajı sağlayabiliyor. Bu nedenle Bim süt fiyatları takibi yapmanız ve farklı çeşitleri incelemeniz önemlidir.

  İlginizi çekebilir: Bim Krema Fiyatları

  Bim Süt Fiyatları 2024: Dost, Pınar, Sek…

  Bim’de süt çeşitlerinin her biri, farklı fiyatlara sahiptir. Piyasa araştırmasına göre en uygun fiyatlı sütün Dost markasına ait olduğu söylenebilir. Özellikle Bim Dost süt fiyatı, indirim ve kampanyalarla daha da uyguna gelebiliyor. Bim süt fiyatı 2024 bilgilerini sizlere sunuyoruz…

  Bim süt fiyatları güncel olarak Dost ve diğer markalara göre şu şekildedir:

  Bim Süt ÇeşitleriFiyatları
  Bim Süt Fiyatı Yarım Yağlı (Dost 1 LT)22,50 TL
  Bim Küçük Süt Fiyatı (Dost 200 ML)6,50 TL
  Bim Dost Süt 200 ML Fiyatı (Meyveli)6,75 TL
  Bim Altın Süt Fiyatları (Dost 1 LT)28,50 TL
  Dost 1 LT Pastörize Günlük Süt Fiyatları27,50 TL
  Bim Devam Sütü Fiyatları (Dost 500 ML)19,75 TL
  Bim Dost Süt 1 LT Fiyatı (Laktozsuz)27,50 TL
  Pınar Süt 1 Litre Fiyatları35,90 TL
  Sek Süt 1 LT Fiyatı29,50 TL
  Bim 1 Litre Süt Fiyatı (İçim)29,50 TL
  Bim’de sütün fiyatı ne kadar?

  Bim’de süt fiyatları 2024 yılında bu şekildeydi. Güncel fiyatlar, indirim ve kampanya dönemlerine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle fiyatları detaylı olarak incelemek Bim Aktüel broşürlerini incelemenizi öneriyoruz.

  Bim süt fiyatları listesini Dost ve diğer markaların çeşitlerine göre ayrı ayrı inceledik. İşte detaylar…

  İlginizi çekebilir: Bim Yoğurt Fiyatları

  1- Bim Dost Süt Fiyatları

  Bim Süt Fiyatları Ne Kadar?
  Bim Süt Fiyatları Ne Kadar?

  Bim’in süt markası olarak hizmet veren Dost, süt, peynir ve yoğurt gibi ürünlerde en uygun fiyat seçeneğini sunuyor. Bim süt fiyatları incelemesinde de görüldüğü üzere uygun fiyatların tamamı Dost markasına aittir. Peki, Bim Dost süt fiyatları ne kadar? İşte detaylı listemiz:

  • Dost 1 LT Süt Fiyatları (Yarım Yağlı): 22,50 TL
  • Dost 1 LT Altın Süt Fiyatı: 28,50 TL
  • Dost 1 LT Pastörize Günlük Süt: 27,50 TL
  • Dost 1 LT Laktozsuz Süt Fiyatı: 27,50 TL
  • Dost 500 ML Çocuk Devam Sütü: 19,75 TL
  • Dost 200 ML Küçük Süt Çeşitleri: 6,50 TL – 6,75 TL

  Bim süt fiyatları Dost markası için bu şekildedir. Çikolatalı süt çeşitlerinde miktar bazlı olarak değişiklik olabilse de her iki seçenek için en uygun marka Dost markasıdır.

  2- Bim Küçük Süt Fiyatı

  Bim küçük süt için de Dost markasının ön planda olduğunu görüyoruz. Özellikle ilkokul çağında okula giden öğrenciler için ebeveynler tarafından sıkça alınan küçük süt, ilgili markayla oldukça uygun seçenekler sunuyor! Bim süt fiyatları küçük süt (200 ML) için şu şekildedir:

  • Dost 200 ML Süt Fiyatları: 6,50 TL
  • Bim Çikolatalı Süt Fiyatı Dost 200 ML: 6,75 TL
  • Dost 200 ML Muzlu Süt Fiyatı: 6,75 TL
  • Dost 200 ML Çilekli Süt Fiyatları: 6,75 TL

  Öneri içerik: Bim Cips Fiyatları

  Dost Süt İyi Mi?

  Dost Süt Hakkında Yorumlar
  Dost Süt Hakkında Yorumlar

  Bim süt fiyatı bilgilerini güncel haliyle sizlere sunduk. Burada yer alan fiyatlar, düzenli aralıklarla Bim mağazalarından kontrol edilerek güncellenmektedir. Son olarak Bim’in süt markası olan Dost hakkında bilgiler verelim.

  Birçok kişi, uygun fiyatlı olması nedeniyle Bim’deki sütlerden olan Dost markasının çeşitlerini araştırıyor. Bim süt yorumları bu anlamda oldukça önemlidir. Dost süt hakkında yapılan yorumların geneli olumludur. Yani içeriğinden fiyatına kadar tüketiciyi ilgilendiren tüm konularda memnuniyet söz konusudur.

  Ancak bazı durumlarda istisnai olarak olumsuz yorumlar da yapılmıştır. Bunların geneli son kullanım tarihi kaynaklı hatalardan ortaya çıkmıştır.

  Bim süt fiyatları 2024 listesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi belirtin, hemen yayınlayalım!

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.