DOLAR

32,5110

0.19%
EURO

34,8177

0.25%
ALTIN(gr)

2.485,76

0,97%
BİST 100

9549.29

0,97%
  Bim Yufka Fiyatı 2024: Üçgen, Böreklik, Baklavalık Yufkalar

  Bim Yufka Fiyatı 2024: Üçgen, Böreklik, Baklavalık Yufkalar

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 03:50
  Bim Yufka Fiyatı 2024: Üçgen, Böreklik, Baklavalık Yufkalar
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Günlük yufkalar, baklava gibi tatlılar ya da börek yapımı için özellikle ev hanımları tarafından tercih ediliyor. Uygun fiyat arayışında olan kişiler ise soluğu genel olarak Bim Marketler zincirinde alıyor. Peki, Bim yufka fiyatı 2024 yılında ne kadar oldu? Üçgen, baklavalık, böreklik gibi çeşitler için fiyatları sıraladık…

  Bim yufka fiyatları markalara göre değişiklik gösterse de çeşitlerin geneli ortalama aynı fiyattadır. Bim günlük yufka fiyatı ise her mağaza için geçerli değildir. Günlük yufkalar, ilgili marketlerin bazı mağazalarına sınırlı sayıda geliyor. Bim hazır yufka fiyatları kaç TL oldu? İşte yanıtı…

  Bim Yufka Çeşitleri ve Markaları

  Bim yufka fiyatları 2024 listesine geçmeden önce çeşitleri ve markaları sıralayalım. Bim’de yufka çeşitleri, Connex, Unlum ve Unlüx markaları arasında değişiklik göstermektedir. Markaların ise aşağıdaki kategorilerde ürünleri bulunuyor:

  • Baklavalık Yufka Çeşitleri
  • Böreklik Yufkalar
  • Günlük Yufkalar
  • Üçgen Yufka Çeşitleri

  Bim yufka fiyatı, yukarıdaki markalar ve çeşitlere göre değişiklik gösterse de geneli itibariyle ortalama olarak aynıdır. Bim baklavalık yufka fiyatı, diğer seçeneklere göre biraz daha yüksektir.

  Ancak piyasada yer alan diğer marketlere ve satış noktalarına göre en uygun fiyatın Bim’de olduğunu söyleyebiliriz. Bim’de yufka fiyatı ne kadar? İşte detaylar…

  Öneri içerik: Bim Un Fiyatı 2024

  Bim Yufka Fiyatı 2024: Ne Kadar? Güncel…

  Bim Yufka Fiyatları
  Bim Yufka Fiyatları

  Bim yufka çeşitleri ve markalarına göre değişkenlik gösteren fiyatlar, günümüz şartlarında oldukça uygundur. Bim’de yufka markaları Connex, Unlüx, Unlum şeklindedir. Bazı mağazalarda yerel üreticilere destek kapsamında farklı markalar da “günlük yufka” için çeşitlilik sağlamaktadır.

  Bim yufka fiyatı güncel olarak markalara ve çeşitlerine göre şu şekildedir:

  Bim Yufka MarkalarıFiyat
  Bim Günlük Yufka Fiyatı 1 KG (Connex)38,50 TL
  Bim Üçgen Yufka Fiyatı 350 GR (Connex)25,75 TL
  Unlüx Sac Yufka Fiyatları 500 GR25,00 TL
  Unlüx Sac Yufkası 1000 GR45,00 TL
  Bim Baklavalık Yufka Fiyatı 800 GR (Unlum)35,00 TL
  Baklavalık Yufka Fiyatı Bim (1 KG)43,75 TL
  Bim’de yufka fiyatları ne kadar?

  Üçgen yufkalar, Bim böreklik yufka fiyatları olarak değerlendirilebilir. Bim yufka fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Fiyatlarda çeşitli faktörlere göre değişiklikler meydana gelebilse de listeyi güncel olarak bu tablodan takip edebilirsiniz.

  Bim yufka fiyatı için ürünleri daha detaylı olarak inceleyelim…

  1- Bim Böreklik Yufka Fiyatları

  Bim hazır yufka fiyatı en çok böreklik seçenekler için araştırılmaktadır. Üçgen yufkalar, böreklik yufka olarak değerlendirilebilir, özel üretim teknikleriyle raflardaki yerini alan ürünlerdir. Bim böreklik yufka fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Connex 350 GR Üçgen Yufka Fiyatı: 25,75 TL

  Bim yufka fiyatı böreklik – üçgen seçenekleri için bu şekildedir. Şimdi günlük yufka fiyatını inceleyelim.

  Öneri içerik: Bim Çerez Fiyatları

  2- Bim Günlük Yufka Fiyatı

  Günlük yufka, mağazaların tamamında yer almasa da yerel olarak bazı mağazalarda bulunabiliyor. Bim günlük yufka fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Günlük yufkalar, daha büyük ve el açması şeklinde üretilmektedir. Fiyatları ise diğer seçeneklere göre biraz daha pahalıdır.

  Bim günlük yufka fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Bim yufka fiyatı 1 adet günlük yufka için ortalama olarak 15 TL civarındadır.

  3- Bim Baklavalık Yufka Fiyatı

  Bim Yufka Fiyatı Listesi
  Bim Yufka Fiyatı Listesi

  Temel olarak daha ince bir şekilde hazırlanmış baklavalık yufkalar, baklava başta olmak üzere tatlı yapımında tercih edilmektedir. Bim baklavalık yufka fiyatları ise 800 GR ve 1 KG olmak üzere Unlum markası için geçerlidir.

  • Unlum Bim yufka fiyatı baklavalık seçeneklerde 800 gramlık paketler 35,00 TL, 1 kiloluk seçenekler için 43,75 TL’dir.

  İlginizi çekebilir: Bim Peripella Fiyatları

  4- Bim Sac Yufkası Fiyatları

  Son olarak Unlüx sac yufkası fiyatına değinelim. Sac yufkaları da Bim müşterileri tarafından sıkça talep ediliyor. Bim yufka fiyatı, sac yufkaları için şu şekildedir:

  • Unlüx 500 GR Sac Yufkası: 25,00 TL
  • Unlüx 1000 GR Sac Yufkası: 45,00 TL

  Bim hazır yufka fiyatı, genellikle bu marka ve ürünleri için geçerlidir. Ancak dönem dönem Aktüel kampanyalarında farklı ürünler de listelenebilmektedir. Her halükarda hazır yufka fiyatı Bim’de en uygun şekliyle yer almaktadır.

  Bim Hazır Yufka Fiyatları Güncel Mi?

  Bim'de Yufka Fiyatları
  Bim’de Yufka Fiyatları

  Bim hazır yufka fiyatlarını sizler için listeledik. Fiyatlar, direkt olarak Bim mağazalarından teyit edilerek paylaşılmaktadır. Doğal olarak Bim yufka fiyatı da diğer sunduğumuz bilgiler gibi günceldir.

  Bim yufka çeşitleri, ekonomik gelişmelere bağlı olarak değişmektedir. Markaların fiyatlama politikaları, hareketli Türkiye ekonomisine göre değiştiğinden dolayı fiyatlar direkt olarak etkileniyor. Yufka, diğer gıda ürünlerine kıyasla zam oranlarının daha düşük olduğu bir üründür.

  İlginizi çekebilir: Bim Salça Fiyatı Ne Kadar?

  Bim yufka fiyatı listesi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorumlar halinde bizlerle paylaşabilir, belirtebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.