DOLAR

32,3607

0.17%
EURO

34,4602

-0.71%
ALTIN(gr)

2.437,27

-0,95%
BİST 100

9814.19

-0,95%
  Bim Un Fiyatları: Güncel Efsane 1, 2, 5, 10 KG Un Fiyatı

  Bim Un Fiyatları: Güncel Efsane 1, 2, 5, 10 KG Un Fiyatı

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 04:02
  Bim Un Fiyatları: Güncel Efsane 1, 2, 5, 10 KG Un Fiyatı
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  En temel besin kaynaklarından birisi olan un, fiyat bakımından da bu doğrultuda oldukça önemlidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı un alışverişi için vatandaşlar Bim Marketler zincirini tercih ediyor. Peki, Bim un fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? Efsane, Sinangil, Tellioğlu gibi markalar özelinde öğrenin!

  1 kilo un fiyatı Bim için çokça merak ediliyorken ilgili zincir markette bu miktarda un çeşitlerinin olmadığını söylemek gerekiyor. Ancak ortalama fiyatlar hesaplanarak bulunabilir. Bim un fiyatı için ek olarak 2 KG, 5 KG ve 10 kilo un çeşitlerini sizler için listeledik. İşte Bim Market un fiyatları sizlerle…

  Bim’de Un Fiyatı Ne Kadar?

  Bim Un Fiyatı
  Bim Un Fiyatı

  Bim un çeşitleri, başta Efsane markası olmak üzere Sinangil, Tellioğlu ve Söke gibi markalar için tüm kilogram seçenekleriyle listelenmektedir. İlgili markaların çeşitlerine göre Bim un fiyatı 2024 yılında değişmektedir. Ancak diğer alternatif marketlerle karşılaştırıldığında en uygun fiyat seçeneğini Bim Marketler sağlıyor!

  Bim un fiyatları, ilk olarak Efsane markası için çokça araştırılırken Sinangil, Torku ve Tellioğlu gibi diğer markaların da araştırıldığını söyleyebiliriz. Bim’de un fiyatı ne kadar sorusu çokça sorulsa da biz sizler için özet fiyat tablosu oluşturduk. Bim Aktüel’de yer alan kampanyalara göre fiyatların değişebileceğini bildirmek isteriz. İşte detaylar…

  Öneri içerik: Bim Salça Fiyatları

  Bim Un Fiyatları 2024: Efsane Un Fiyatı…

  Un fiyatları Bim’de Efsane markasına ve diğer markaların çeşitlerine göre belirlenmektedir. Efsane, Bim’in un ürünlerinde kendi markası olarak raflardaki yerini alıyor. Özellikle Bim 10 KG un fiyatı ilgili marka için çokça merak edilmektedir.

  Bim un fiyatları 2024 yılında güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  Bim Un Çeşitleri ve MarkalarıFiyatlar
  Bim 5 KG Un Fiyatı (Efsane Markası)69,50 TL
  Bim Efsane Un Fiyatı 2 Kilo29,50 TL
  Torku Buğday Unu Fiyatı 5 KG72,50 TL
  Efsane Un 10 KG Fiyatları158,50 TL
  Söke 5 Kilo Un Fiyatları79,50 TL
  Sinangil 5 Kilo Un Fiyatı Bim75,00 TL
  Bim’de un ne kadar?

  Bim un fiyatı 2024 yılında bu şekildedir. Efsane markası çokça tercih ediliyorken ayrıca diğer markalara da tablolarımızda yer verdik. Şimdi kısaca miktar bazında Bim’de un fiyatı ne kadar? İnceleyelim…

  1- Bim 1 Kilo Un Fiyatı

  Bim un fiyatları 1 KG seçenekler için bulunmamaktadır. Efsane markasının bu kategoride ürünü bulunmuyorken diğer markaların 1 KG çeşitleri ise sınırlı sayıda mağazalarda bulunmaktadır. Ancak 2 KG Efsane un fiyatına göre hesaplama yapacak olursak şu sonuca varırız.

  Bim 1 KG un fiyatı Efsane markası için şu şekildedir:

  • Bim 1 kilo un fiyatları ortalama olarak 14,75 TL civarındadır.

  2- Bim 5 KG Un Fiyatı

  Bim'de Un Fiyatları
  Bim’de Un Fiyatları

  Bim un fiyatları 5 KG’lık seçenekler için çokça merak ediliyor. Markalar içerisinde Efsane’nin fiyat avantajı bulunmaktadır. Özellikle indirim ve kampanyalar, ağırlıklı olarak bu marka üzerinde Bim tarafından uygulanmaktadır.

  Bim’de 5 kilo un fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Efsane 5 KG Un Fiyatı: 69,50 TL
  • Torku 5 KG Un Fiyatları: 72,50 TL
  • Söke 5 Kilo Un Fiyatı: 79,50 TL
  • Sinangil 5 KG Un: 75,00 TL

  Bim un fiyatları 5 KG seçenekler için bu şekildedir. Ek olarak 10 kilo un fiyatına da değinmek gerekmektedir. İşte detaylar…

  Öneri içerik: Küçük Piknik Tüpü Fiyatları

  3- Bim 10 KG Un Fiyatı

  Bim Market un fiyatları söz konusu olduğunda 10 KG’lık çeşitlere de değinmek gerekir. Efsane 10 KG un çeşitlerini her mağazada bulabilirken diğer markaların 10 kiloluk seçeneklerine her zaman ulaşabilmek mümkün olmuyor. Bu nedenle Bim un fiyatları 10 KG seçeneği için Efsane markası özelinde değerlendirilebilir.

  Bim 10 KG un fiyatları şu şekildedir:

  • Bim Efsane 10 KG Un Fiyatları: 158,50 TL’dir.

  Öneri içerik: Kuru Üzüm Fiyatları Ne Kadar?

  Bim Efsane Un Fiyatı

  Bim’de yer alan un markaları çok çeşitli olsa da en uygun fiyat garantisini Efsane markası vermektedir. Efsane, un ürünlerinde Bim adına üretim yapan bir markadır. Birçok kişi de bu markanın ürünlerinden memnundur.

  Bim Efsane un fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Efsane 2 KG Un: 29,50 TL
  • Efsane 5 KG Un: 69,50 TL
  • Efsane 10 KG Un Fiyatları: 158,50 TL

  Bim un fiyatları ne kadar sorusunu yanıtladık. Son olarak fiyatların güncelliğinden ve değişim sıklığından bahsedelim.

  Öneri içerik: Bim Kek Fiyatı

  Bim Un Fiyatı 2024 Listesi Güncel Mi?

  Bim Un Çeşitleri ve Fiyatları
  Bim Un Çeşitleri ve Fiyatları

  Bim ürün fiyatları, genel olarak ekonomik gelişmeler doğrultusunda güncellenmektedir. Alaşehir Post olarak en güncel fiyatları mağazalardan teyit ederek sizlere sunuyoruz. Bu doğrultuda Bim un fiyatı listesinin de güncel olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim un fiyatları, diğer ürünlere kıyasla 2023 yılında çok fazla zamlanmamıştır. Fiyatların genel seviyesi aynı olsa da gelecek dönemde nasıl bir fiyatlama yapılacağı bilinmiyor. Ek olarak Bim Aktüel seçenekleriyle fiyatların daha da aşağı çekildiğini söylemek gerekiyor.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.