DOLAR

32,5012

0.16%
EURO

34,8133

0.22%
ALTIN(gr)

2.488,10

1,06%
BİST 100

9565.69

1,06%
  Küçük Tüp Fiyatları 2024: Aygaz – İpragaz 2 KG Piknik Tüpü

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: Aygaz – İpragaz 2 KG Piknik Tüpü

  ABONE OL
  4 Şubat 2024 04:25
  Küçük Tüp Fiyatları 2024: Aygaz – İpragaz 2 KG Piknik Tüpü
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Küçük tüp fiyatları, ailelerin ev ekonomisini yakından ilgilendiren konulardan birisidir. Son dönemde enflasyon kaynaklı gelen zamlar ise tüp çeşitlerini vurdu. Yapılan zamlardan sonra küçük tüp fiyatı 2024 yılında ne kadar? Aygaz, İpragaz ve Likidgaz gibi markalar özelinde açıklıyoruz!

  2 KG küçük tüpün fiyatı, sıkça tüketilen bir ürün olmasından dolayı oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca boş küçük tüp fiyatı bilgilerine de yer vereceğiz. O halde küçük tüp ne kadar? İncelemeye başlayalım…

  2 KG Piknik Tüpü Fiyatı Ne Kadar Oldu?

  Küçük Tüp Fiyatı Ne Kadar?
  Küçük Tüp Fiyatı Ne Kadar?

  Piknik tüpü, halk arasında küçük tüp olarak bilinen ve 2 kilogramlık ağırlığa sahip, pratik bir kullanım için ideal ürünlerdir. Miktar bakımından düşük olması, anlık tüketim için avantaj sağlarken, birim fiyat açısından avantajlı sayılmıyor. Ancak yine de en çok tüketilen tüp ürününün piknik tüpleri olduğunu söyleyebiliriz.

  Küçük tüp fiyatları 2024 yılında gelen zamlar sonrasında dudak uçuklatıyor. Aygaz ve İpragaz gibi sıkça tüketilen markaların fiyatları, lokasyon bazlı olarak değişebiliyor. Ancak şehirler arasında fiyat farklılıklarının fazla olmadığını söyleyelim. 2 KG küçük piknik tüpü fiyatlarını sizler için inceliyoruz…

  Küçük Tüp Fiyatları 2024: Zamlı Liste…

  Küçük tüp fiyatı, hammadde maliyetine ek olarak üretim ve lojistik maliyetlerindeki artışlar nedeniyle giderek yükseliyor. Aygaz, İpragaz, Likidgaz gibi markalar fiyat listesini güncelledi! Zamlar sonrasında küçük tüp fiyatı kaç para oldu? Aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Küçük tüp fiyat listesi, Aygaz, Likidgaz, İpragaz ve Mogaz gibi markalar arasında değişiklik göstermektedir. Her ne kadar fiyat farklılığı çok fazla olmasa da yoğun tüketim gerçekleştiriyorsanız, bütçenizi zorlayıcı değişikliklerden söz edebiliriz. Bu nedenle bu sayfadan fiyatları düzenli olarak takip etmeniz önemlidir.

  Küçük tüp fiyatları 2024 yılında zamlı haliyle aşağıdaki gibidir:

  MarkaFiyat
  Aygaz Mini Tekne Tüpü Fiyatı160 TL
  Aygaz Küçük Tüp Fiyatı (Dolum Bedeli)180 TL
  Aygaz Küçük Tüp Fiyatları125 TL
  İpragaz 2 KG Piknik Tüpü120 TL
  Likidgaz Tüp Fiyatları (Piknik)118,50 TL
  Mogaz Küçük Tüp Fiyat125 TL
  Küçük Tüp Fiyatı Ne Kadar Oldu?

  Küçük piknik tüpü fiyatları bu şekildedir. Gelecek zamlar doğrultusunda fiyat değişiklikleri beklenmektedir. Detayları Alaşehir Post farkıyla anında öğrenebilirsiniz!

  Öneri içerik: Kuru Üzüm Fiyatları Ne Kadar?

  Aygaz – İpragaz Küçük Tüp Fiyatları

  Küçük Tüp Ne Kadar?
  Küçük Tüp Ne Kadar?

  Küçük tüp çeşitleri içerisinde en çok Aygaz ve İpragaz markaları tercih edilmektedir. Özellikle İpragaz küçük tüp fiyatı bu anlamda çokça merak ediliyor. İpragaz’ın küçük tüp olarak tek çeşidi bulunurken Aygaz’ın iki farklı seçeneği bulunmaktadır.

  Aygaz – İpragaz markalarına ait küçük tüp fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Aygaz Mini Tekne Tüpü: 160 TL
  • Aygaz Küçük Tüp Fiyat: 125 TL
  • Aygaz Küçük Tüp Dolum Bedeli: 180 TL
  • İpragaz Piknik Tüpü: 120 TL

  Likidgaz Küçük Tüp Fiyatı (Milangaz)

  Likidgaz olarak araştırılan ve bilinen marka, genel olarak Milangaz’ı ifade etmektedir. Yani Likidgaz ve Milangaz küçük tüp fiyatları aynı şeyi ifade ediyor. Milangaz markası birçok aile tarafından tercih edildiği için büyük bir öneme sahiptir.

  Likidgaz küçük tüp fiyatı 2024 yılında 118,50 TL olarak belirlenmiştir. Diğer markalara göre en iyi fiyat garantisini bulabileceğiniz seçenektir diyebiliriz.

  Boş Küçük Tüp Ne Kadar?

  Dolu küçük tüp fiyatları bu şekildeydi. Ancak piknik tüpü satın aldığınızda sonrasında sadece dolum bedeli ödeyerek kullanım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca boş küçük tüp de satın alabilir, uygun fiyatlı dolum bedeli avantajlarından faydalanabilirsiniz.

  Boş küçük tüp fiyatı, markalara göre değişiklik gösterse de genel olarak 150 TL civarındadır. Boş tüp satın aldığınızda 2 KG küçük tüpün fiyatı daha uyguna gelebiliyor. Bu nedenle markaların indirimli fiyatlarından daha iyi bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

  Bonus içerik: Evde Anahtarlık Yaparak Para Kazanmak

  Tüp Fiyatları Neden Sürekli Artıyor? Etkileyen Faktörler!

  Piknik Tüpü Fiyatları Neden Artıyor?
  Piknik Tüpü Fiyatları Neden Artıyor?

  Tüp fiyatı, ülke ekonomisindeki gelişmelere bağlı olarak markaların fiyatlama politikalarına göre belirlenmektedir. Son dönemde tüp fiyatlarına gelen zamlar, kişilerin bu zamların neye göre yapıldığını merak etmesini sağladı.

  Peki, tüp fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir? Kısaca sizler için açıkladık:

  • Mutfak tüpü fiyatlarının sürekli artış eğiliminde olmasının nedeni, enerji ve doğalgaz maliyetlerindeki artıştan kaynaklanmaktadır.
  • Enerji fiyatlarında yaşanan fiyat artışları doğrudan benzin ve tüp fiyatlarını etkilemektedir.
  • Ek olarak enerji maliyetlerindeki artış markaların üretim, lojistik ve taşıma maliyetlerini de artırmaktadır. Bu da doğrudan satış fiyatlarına yansıyor.
  • Ülke ekonomisinde son dönemde yaşanan döviz dalgalanmaları, hammadde maliyetlerini de artırmaktadır. Bu nedenle küçük tüp fiyatları dahil olmak üzere tüm tüp ürünlerine zam geliyor.
  • Tüm bu faktörleri baz aldığımızda son yıllarda tüp fiyatı ne kadar oldu diye araştırma yapan kullanıcılarımıza, fiyatların yukarıdaki sebeplerden dolayı arttığını söyleyebiliriz.

  Küçük tüp fiyatları kaç para oldu? Artık biliyorsunuz! Konu hakkında görüş ve düşüncelerinizi bizimle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.