DOLAR

32,5156

0.19%
EURO

34,8469

0.33%
ALTIN(gr)

2.490,28

1,15%
BİST 100

9542.68

1,15%
  Bim Mantı Fiyatı 2024: Mutfağım – Ekmecik Mantı Çeşitleri

  Bim Mantı Fiyatı 2024: Mutfağım – Ekmecik Mantı Çeşitleri

  ABONE OL
  26 Aralık 2023 00:02
  Bim Mantı Fiyatı 2024: Mutfağım – Ekmecik Mantı Çeşitleri
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Mantı, Türk mutfağının vazgeçilmez yemeklerinden birisi olarak özel günlerde sıklıkla tüketilmektedir. Yemek yapmaya vakit bulamayan kişiler için ise hazır mantılar, günün kurtarıcısı oluyor. Bim mantı fiyatı 2024’te ne kadar oldu? Mutfağım ve Ekmecik markaları için tüm çeşitleri sizlere inceledik…

  Bim mantı fiyatları, markaların çeşitlerine göre oluşturulurken dana etli olan seçenekler daha pahalıdır diyebiliriz. Ayrıca ürünlerin gramaj bilgileri de fiyatlama noktasında etkilidir. Bim üçgen mantı fiyatı çokça merak edilse de Ekmecik ve Mutfağım markalarının tüm çeşitlerini inceleyeceğiz. Mantı fiyatları Bim’de ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Mantı Çeşitleri

  Bim Mantı Fiyatları
  Bim Mantı Fiyatları

  Mantı, çeşit bakımından içeriğindeki malzeme ve sıkım şekli olmak üzere farklı faktörlere göre oluşturulur. Bu bakımdan Bim mantı çeşitleri de oldukça fazladır diyebiliriz. Bim’de mantı markaları olarak aşağıdaki iki marka ön plandadır:

  • Ekmecik
  • Mutfağım

  Bu iki markanın dana etli, sade ve dondurulmuş olmak üzere farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Bim mantı fiyatı da bu çeşitlere göre oluşturulur. Özellikle Bim mantısı ne kadar diye soran okuyucularımız için çeşitlerin fiyatlar üzerindeki en büyük faktör olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim Mantı Fiyatı – Güncel Liste

  Bim Mantısı Ne Kadar
  Bim Mantısı Ne Kadar

  Bim’de mantı fiyatları, markaların çeşitlerine ve miktarlarına göre belirlenir. Bu bakımdan Bim dondurulmuş mantı fiyatlarını çeşitlere göre sınıflandırmak önemlidir. Bim mantı fiyatları listesini sizler için marka, miktar ve ürün çeşidine göre sıraladık!

  Bim mantı fiyatı 2024’te ön plana çıkan markalar ve çeşitlerine göre aşağıdaki gibidir:

  Mantı MarkalarıFiyatlar
  Bim Dondurulmuş Mantı Fiyatı (450 GR)18,50 TL
  Bim Ekmecik Fırınlanmış Mantı Fiyatları (500 GR)16,50 TL
  Bim Mantı Fiyatı 350 GR (Ekmecik %100 Dana Etli)29,75 TL
  Bim Mutfağım Mantı Fiyatı18,50 TL
  Bim’de mantı kaç TL?

  Bim’de yer alan mantı çeşitleri ve fiyatları bu şekildedir. Özellikle %100 dana etli olan Ekmecik markasının ürünü, kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir. 350 gram ağırlığındaki ürün, fiyat bakımından önemli avantajlar sağlıyor. Şimdi Bim mantı fiyatlarını detaylı olarak inceleyelim…

  Öneri içerik: Bim Köfte Fiyatları Ne Kadar?

  1– Bim Ekmecik Mantı Fiyatları

  Bim mantı fiyatı araştırmasında ilk olarak Ekmecik markasından bahsetmek gerekir. Bim’in unlu mamuller kategorisindeki markası olan Ekmecik, ekmekten mantıya kadar birçok ürünü uygun fiyatlı olarak tüketicilere sunuyor.

  Bim Ekmecik mantı fiyatları 2024’te ürün çeşitlerine göre şu şekildedir:

  • Ekmecik 500 GR Fırınlanmış Mantı: 16,50 TL
  • Ekmecik 350 GR %100 Dana Etli Taze Mantı: 29,75 TL

  2- Bim Mutfağım Mantı Fiyatı

  Bim Mutfağım Mantı Fiyatları
  Bim Mutfağım Mantı Fiyatları

  Bim mantı fiyatları açısından Mutfağım markasının da önemli olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle dondurulmuş mantı tercihinde bulunmak isteyen kullanıcılar, ilgili markayı çokça araştırıyor. İşte fiyat detayları…

  Bim Mutfağım mantı fiyatları 2024’te şu şekildedir:

  • Mutfağım 450 GR Dondurulmuş Mantı Fiyatı: 18,50 TL

  3- Bim Dondurulmuş Mantı Fiyatları

  Mantı ürünleri, temel olarak dondurulmuş ve fırınlanmış olmak üzere iki şekilde üretilir. Bim’de dondurulmuş mantı fiyatı için sadece Mutfağım markasının yer aldığını söyleyebiliriz. Diğer ürünler, Ekmecik markasının fırınlanmış mantı kategorisindeki ürünleridir. Bim mantı fiyatı 2024 araştırmasında da dondurulmuş ürün olarak sadece Mutfağım markasını görüyoruz.

  Mutfağım dondurulmuş mantı fiyatı, bir önceki başlıkta da belirttiğimiz üzere 18,50 TL’dir. Fiyatlarda herhangi bir değişiklik olması durumunda ilgili kısımlar güncellenecektir.

  Öneri içerik: Bim Yoğurt Fiyatları

  Bim Mantı Kaç GR?

  Bim mantısı fiyatları bu şekildeydi. Ürün çeşitleri, mağazalar arasında farklılık gösterebilir. Örneğin bir mağazada olmayan bir ürün, diğer mağazalarda olabilir. Bu nedenle stok durumuna bağlı olarak ürünlerin bulunabilirliğinin değiştiğini belirtmek gerekir.

  Bim mantı çeşitleri hakkında en çok araştırılan konulardan birisi de ürünlerin kaç gram olduğudur. Mutfağım ve Ekmecik markalarıyla raflardaki yerini alan Bim mantılarının gramaj bilgilerini sizler için paylaştık.

  Bim mantı kaç gram sorusunun yanıtı, aşağıdaki gibidir:

  • Mutfağım Dondurulmuş Mantı: 450 GR
  • Ekmecik Fırınlanmış Mantı: 500 GR
  • Ekmecik %100 Dana Etli Mantı: 350 GR

  Bim’de yer alan mantı ürünlerinin gramaj bilgileri bu şekildedir. Özellikle Ekmecik fırınlanmış mantı ürününün miktara göre uygun bir fiyatta olduğunu söyleyebiliriz.

  İlginizi çekebilir: Bim Yufka Çeşitleri ve Fiyatları

  Bim Mantısı Yorumları

  Bim Mantısı Yorumları
  Bim Mantısı Yorumları

  Son olarak Bim mantı fiyatı haricinde ürünler hakkında yapılan yorumlardan bahsedelim. Bim mantısı hakkında yapılan yorumlar, genellikle olumludur. Tüketiciler, uygun fiyatlı mantı tercihinde ilk olarak Bim’e gittiklerini belirtiyorlar. Özellikle Ekmecik markasının fırınlanmış ve %100 dana etli seçeneklerinin önemli bir avantaj yarattığını da ekleyelim.

  Bim’in mantısı hakkında yapılan yorumlar arasında olumsuz görüşler de vardır. Bunlar, tekil olarak ürün bazlı bazı hatalardan ve sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle istisna kapsamında değerlendirmeniz önemlidir.

  Öneri içerik: Bim Türk Kahvesi Fiyatları

  Bim mantı fiyatı 2024 listesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi ve eklemek istediklerinizi YORUMLAR sekmesinden iletebilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.