DOLAR

32,5156

0.19%
EURO

34,8469

0.33%
ALTIN(gr)

2.490,28

1,15%
BİST 100

9542.68

1,15%
  Bim Pasta Fiyatları 2024: Ma Sante, Osmanoğlu Çikolatalı Pasta

  Bim Pasta Fiyatları 2024: Ma Sante, Osmanoğlu Çikolatalı Pasta

  ABONE OL
  23 Aralık 2023 15:00
  Bim Pasta Fiyatları 2024: Ma Sante, Osmanoğlu Çikolatalı Pasta
  0

  BEĞENDİM

  ABONE OL

  Pasta, en özel anlarda kutlama yaparken eşlik eden, bizler için özel bir anlam taşıyan bir tatlıdır. Hazır pasta fiyatlarının zamlanması sonucunda kişiler daha çok uygun fiyatlı ürünlere yöneliyor. Bim pasta fiyatları 2024 listesinde de en uygun fiyatlı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Ma Sante, Osmanoğlu çikolatalı pasta fiyatı ne kadar? Öğreneceksiniz…

  Bim pasta fiyatı, markaların fiyatlama stratejileri ve ekonomik gelişmelere göre belirlenmektedir. Fiyatları belirleyen temel unsur ise maliyetlerdir. Bim çikolatalı pasta fiyatları çokça araştırılsa da sizler için en güncel fiyatları listeliyoruz. Ek olarak Bim ekler fiyatı hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Bim yaş pasta fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

  Bim Pasta Çeşitleri Nelerdir?

  Bim, tüm ürün gruplarında olduğu gibi dondurulmuş hazır gıda ürünlerinde de fazlaca çeşitlilik sunmaktadır. Özellikle pasta ürünlerinde Osmanoğlu ve Ma Sante markalarıyla çeşitliliğin sağlanması, herkes için uygun bir ürünün yer alması anlamına geliyor. Bim pasta çeşitleri temel olarak şu şekildedir:

  • Osmanoğlu Pasta Çeşitleri
  • Osmanoğlu Tatlı Çeşitleri
  • Ma Sante Tatlı Çeşitleri (Pasta)

  Bu iki markanın tatlı ve pasta ürünlerinde birçok ürünü bulunuyor. Bim’de yer alan fiyatlar ise her zaman olduğu gibi piyasa içerisinde en uygun konumda! Bim pasta fiyatları da bu anlamda büyük önem taşıyor. Çikolatalı yaş pasta çeşitlerinin tamamını fiyat bakımından inceledik…

  Bim Pasta Fiyatları – Güncel Liste!

  Bim Pasta Fiyatı
  Bim Pasta Fiyatı

  Bim’de pasta fiyatı, genel olarak diğer marketlere göre oldukça uygundur. Bunun temel nedeni, ilgili mağazada yer alan markaların genel olarak Bim’e ait olmasıdır. Bu bakımdan Bim pasta fiyatı 2024 yılında da en ideal seçenek olmaya devam ediyor.

  Bim pasta fiyatları 2024’te Osmanoğlu ve Ma Sante markaları için aşağıdaki gibidir:

  Pasta ÇeşitleriFiyatı
  Bim Osmanoğlu Çikolatalı Pasta Fiyatı 580 GR59 TL
  Ma Sante 600 GR Tiramisu95 TL
  Ma Sante 750 ML Vanilya Çikolata Baton Dondurma45 TL
  Ma Sante 650 GR Limon & Frambuaz Cheesecake79 TL
  Osmanoğlu 200 GR Supangle16 TL
  Bim Ekler Fiyatları (Osmanoğlu)22,75 TL
  Bim’de pasta ürünleri ne kadar?

  Bim’de yaş pasta fiyatları ve diğer tatlı çeşitlerinin fiyatları bu şekildeydi. Günümüzde en uygun seçenek konumunda olan Osmanoğlu çikolatalı pasta, Bim’in tüm mağazalarında bulabileceğiniz bir yapıdadır. Şimdi fiyatları detaylı olarak incelemeye devam edelim…

  Önerilen içerik: Bim Yoğurt Fiyatları

  1- Bim Osmanoğlu Pasta Fiyatı

  Bim dondurulmuş pasta fiyatı denildiğinde ilk olarak akla Osmanoğlu markası geliyor. Osmanoğlu, sadece Bim marketlerde bulabileceğiniz bir tatlı markasıdır. Buna bağlı olarak Bim pasta fiyatı aramasında da Osmanoğlu markasının önemli olduğunu söyleyebiliriz.

  Bim yaş pasta fiyatı güncel olarak aşağıdaki gibidir:

  • Osmanoğlu 580 GR Çikolatalı Yaş Pasta: 59 TL

  2- Bim Ma Sante Pasta Fiyatları

  Ma Sante Cheesecake Fiyatları
  Ma Sante Cheesecake Fiyatları

  Ma Sante, pasta benzeri tatlılarıyla ön plana çıkan bir markadır. Bu anlamda cheesecake, dondurma, tiramisu gibi pek çok seçeneği bulabilmeniz mümkündür. Ma Sante markasının özellikle limonlu cheesecake ürünü çok beğeniliyor. Fiyatları ise aşağıda…

  Bim Ma Sante pasta ve cheesecake fiyatları şu şekildedir:

  • Ma Sante Tiramisu 600 GR Fiyatı: 95 TL
  • Ma Sante Cheesecake Fiyatı: 79 TL

  Bim pasta fiyatlarına ekler seçenekleri ile devam edelim…

  3- Bim Ekler Fiyatları

  Ekler, pastaya alternatif olabilecek en iyi tatlılardan birisidir. Bim’de ekler çeşitleri ise yine Osmanoğlu markası tarafından sağlanmaktadır. Bim ekler fiyatları ne kadar? İşte yanıtı:

  • Osmanoğlu Mini Ekler Fiyatı: 22,75 TL

  Bim Yaş Pasta Fiyatı Ucuz Mu?

  Bim Yaş Pasta Fiyatları
  Bim Yaş Pasta Fiyatları

  Bim pasta fiyatları 2024 listesini inceledik. Güncel fiyatları araştıran birçok kişi, Bim’deki pastaların ucuz olup olmadığını merak ediyor. Hemen fiyat incelemesini yapalım ve alternatif market fiyatlarıyla kıyaslayalım:

  • Bim yaş pasta fiyatları, A-101 ve Şok Market gibi alternatif birçok markaya göre en iyi ve uygun seçenek konumundadır.
  • Osmanoğlu pasta çeşitleri, genel olarak tüketicilerin beğendiği bir ürün olsa da, kalite ve lezzet gibi konular, daha çok kişiden kişiye göre değişmektedir.
  • Ancak Bim pasta fiyatının alternatif birçok ürüne göre, özellikle tatlı siparişi verebileceğiniz mağazalara göre çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

  Öneri içerik: Bim Süt Fiyatı

  Bim Pasta Yorumları

  Son olarak Bim’deki pastalar hakkında yapılan yorumları inceleyelim. Eğer ilk defa Osmanoğlu pasta alacaksanız, bu yorumlardan elde edilen bilgiler sizin için önemlidir. Bim pasta yorumlarından elde ettiğimiz bilgilere göre değerlendirmelerimiz şu şekildedir:

  • Bim’den pasta satın alan birçok kişi, özellikle fiyatın uygun olmasından oldukça memnun kalmıştır. Ek olarak Osmanoğlu markasının tüm tatlı çeşitlerini de lezzet olarak beğendiklerini söyleyebiliriz.
  • İstisnai olarak beklentilerin karşılanmaması nedeniyle olumsuz yorum yapanlar mevcut olsa da, en azından ürünlerin satın alınıp denenebilecek kadar fiyat avantajı yarattığını söyleyebiliriz.

  Bim pasta fiyatları hakkında düşüncelerinizi YORUMLAR sekmesinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

   En az 10 karakter gerekli

   Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.